Dzielnica XVIII

Listopad w Nowohuckiej Bibliotece Publicznej

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami kulturalnymi i akcjami edukacyjnymi organizowanymi przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną w miesiącu listopadzie. Pobierz newsletter w formacie PDF.

 

55 lat ZSB Chemobudowa Kraków

55-lat-zsbZespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych PBP „Chemobudowa – Kraków” S.A., os. Urocze 13 obchodził jubileusz 55-lecia powstania tej zasłużonej dla przemysłu budowlanego szkoły. W chwili obecnej szkoła kształci w licznych bardzo atrakcyjnych i poszukiwanych na rynku pracy zawodach budowlanych, mechanicznych i usługowych.

Więcej…
 

Warsztaty Improwizacji Teatralnej

impro title=Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 24.10 o godz. 18:00 zaprasza na warsztaty improwizacji teatralnej.

Więcej…
 

Dzień Ratownika Medycznego

dzien-ratownikaKlub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Kościelniki, ul. Płoszczyny 1) dnia 19.10 w godz. 17:00 - 19:00 zaprasza na Dzień Ratownika.

Więcej…
 

Maluchowo

maluchowoKlub Malucha działający w Klubie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta to doskonałe przygotowanie Twojego dziecka do funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Zajęcia są pełne śpiewu, tańców, ruchu, malowania, lepienia i czytania. Poprzez zabawę dzieci ćwiczą zdolności poznawcze, społeczne, manualne i ruchowe.

Więcej…
 

Taneczne powitanie jesieni

powitanie-jesieniKlub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1) dnia 17.10 w godz. 16:00 - 18:00 zaprasza na Taneczne Powitanie Jesieni.

Więcej…
 

Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza na badania okulistyczne

Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Wielu może więcej KRS 0000052378 zaprasza Darczyńców naszej Fundacji na przełomie XI/XII 2015 r. na bezpłatne kompleksowe konsultacje okulistyczne, które odbędą się w siedzibie Centrum Medycznego „Ujastek” Sp. z o.o. Rejestracja telefoniczna  na wyżej wymienione konsultacje odbędzie się w dniu 2 listopada 2015 r., w godz. 9.30-11.00, tel.12 290 41 58. Ilość miejsc ograniczona.

 

Projekt Wspólna Sobota

sobotaKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 24.10. w godz. 11:00 - 13:00 zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu Projekt: Wspólna Sobota, odbywającego się w ramach Klubu Rodziców w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Więcej…
 

Filipiny - jak żyje się na wyspach

filipinyKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Branice, ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 21.10 o godz. 16:30 zaprasza na spotkanie z cyklu Podróże małe i duże zatytułowane Filipiny - jak żyje się na wyspach. Podróże małe i duże po kontynentach to cykl spotkań, którego głównym  celem  jest przybliżenie dzieciom i młodzieży interesujących i różnorodnych kultur poszczególnych kontynentów oraz krajów poprzez ciekawe działania plastyczne, muzyczne, teatralne.

Więcej…
 

XI Mobilny Punkt Obsługi Klienta MPEC na Kazimierzu!

mpec-mobilny-punktMPEC w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje w ścisłym centrum Krakowa. Jedną z nich będzie rozbudowa sieci cieplnej na obszarze Kazimierza. Prace mają objąć ulice: Przemyską, Rzeszowską, Miodową, Berka Joselewicza i Halicką.

MPEC zaprasza wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do miejskiej sieci do XI Mobilnego Punktu Obsługi Klienta MPEC. Pracownicy spółki będą czekali na krakowian w znanym już mieszkańcom namiocie, w dniach od 19 do 23 października (poniedziałek – piątek), w godzinach od 15.00 do 17.30, na rogu ulic Starowiślnej i Miodowej.

Więcej…
 

Konferencja poświęcona Tadeuszowi Pawlikowskiemu

pawlikowskiZapraszamy do udziału w konferencji naukowej poświęconej Tadeuszowi Pawlikowskiemu, która odbędzie się w dniach 21 i 22 października 2015 w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory (Kraków, Rynek Główny 35).

W konferencji można będzie posłuchać referatów uznanych badaczy teatru z całej Polski, m.in. prof. Jana Michalika, prof. Anny Kuligowskiej-Korzeniewskiej i prof. Dobrochny Ratajczakowej. Przedstawią oni fenomen teatru Pawlikowskiego z różnych, często nieoczekiwanych perspektyw, ukazując nie tylko jego wielowymiarowość i ponadczasowość, ale i związane z nim kontrowersje.

Więcej…
 


Strona 98 z 121


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)