Dzielnica XVIII

Naturalnie Rodzinnie 2018

rodzinnieCykl spotkań, warsztatów i wydarzeń promujących ideę rodzicielstwa bliskości organizowanych z okazji piątej edycji Naturalnie Rodzinnie. Wstęp wolny.

9-15 kwietnia 2018 r.
ARTzona OKN, os. Górali 4

Więcej…
 

KLUB RODZICÓW: ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

karinoNauka przez zabawę to czysta przyjemność! Nieszablonowe metody edukacji świetnie sprawdzają się przy poznawaniu języków obcych. Piosenki, wierszyki i rymowanki są doskonałym punktem wyjścia do wprowadzania i utrwalania zwrotów, wyrazów a nawet struktur gramatycznych.

Więcej…
 

Budowa Infrastruktury Sanitarnej - program inwestycyjny dla dzielnic Krakowa

wodociagiSzanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Wodociągów Miasta Krakowa, dotyczącą programu inwestycyjnego pt. Budowa Infrastruktury Sanitarnej.

Pobierz prezentację.

 

KLUB RODZICÓW: BABY CAFE - SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

podroznikNa spotkaniu Klubu Rodzica posłuchamy o zakątkach świata, do których docierają tylko najwytrwalsi. Naszych gości nie interesują wycieczki w stylu „all inclusive”. Para podróżników mówi o sobie: "Staramy się unikać utartych szlaków i metropolii, ciągnie nas do natury. Dzielimy się swoimi przygodami, wskazówkami i dobrymi radami - co, gdzie i jak”. W oczekiwaniu na czas letniego odpoczynku warto już teraz posłuchać o odległych krainach i poszukać inspiracji przed planowaniem własnych wakacyjnych wojaży.

11.04 godz. 17.00-18.30, Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Kamperem przez świat - wykład

kamperemGośćmi Nowohuckiej Akademii Seniora dnia 9.04. o godz. 15:00 będą państwo Teresa i Andrzej Walczak, krakowscy emeryci podróżujący kamperem przez świat. W ciągu 10 lat swoich podróży pokonali ponad 150 tysięcy kilometrów. Po spędzeniu w drodze ponad 5 lat i przejechaniu przez 42 kraje, deklarują, że dopóki los ich nie zatrzyma - podróż będzie trwała.

Wstęp wolny.

 

KLUB RODZICÓW: KASZA – WARSZTATY SENSOPLASTYCZNE

kaszaKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na kolejne warsztaty w ramach cyklu Projekt Wspólna Sobota. Tym razem będą to kreatywne warsztaty rodzinne, z elementami sensoplastyki, warsztatów kulinarnych i warsztatów plastycznych z wykorzystaniem kaszy. Zajęcia dla rodziców z dziećmi od 1 roku życia. Prowadzenie: Anna Ratecka.

7.04 godz. 11.30-13.00, Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

KLUB RODZICÓW: KLUB OJCÓW - WIATRACZKI

wiatraczkiPodczas warsztatów majsterkowania ojcowie wraz z dziećmi stworzą kolorowe wiatraczki, które stanowić mogą idealną ozdobę wiosennych balkonów i kwietników. Zajęcia, organizowane w ramach Klubu Rodziców, poprowadzi Michał Urbański - majsterkowicz amator, tata Helenki i Tadzia.

13.04 godz. 17.00-19.00, Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa 2018 / #bokrakow

bo_2018Zgłoś projekty do V edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa i decyduj, co będzie zrobione w Twoim mieście!

Zgłaszanie projektów możliwe jest w dniach 1-31 marca 2018.

Nie musisz być zameldowany w Krakowie - wystarczy, że ukończyłeś 16 lat!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.budzet.krakow.pl

 

KLUB RODZICÓW: ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

karinoCelem zajęć jest praca nad poprawą wymowy, poszerzaniem zakresu mowy czynnej i biernej dzieci. Uczestnicy biorą udział w zabawach i grach logopedycznych usprawniających artykulację (m. in. ćwiczenia warg, języka, podniebienia miękkiego), fonację (poznawanie własnych możliwości głosowych) i oddychanie (pogłębienie oddechu, wydłużenie fazy wydechowej, usprawnienie pracy przepony).

Więcej…
 

Pamiętaj z nami 2018: 13 - 14 kwietnia zaprasza Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

biegPamiętaj z nami to święto oddziałów Trasy Pamięci Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, którą tworzą Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulic Pomorskiej oraz Miejsce Pamięci KL Plaszow.

Więcej…
 

KLUB RODZICÓW: ZAJĘCIA KULINARNE

karinoZajęcia stanowią okazję do odkrycia nowych przypraw, smaków, zapachów oraz rozbudzania kreatywności kulinarnej wśród uczestników. Każde spotkanie to czas poznawania przepisów i tradycji z całego świata oraz okazja do przeprowadzania kulinarnych eksperymentów.

Więcej…
 


Strona 4 z 145


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)