Dzielnica XVIII

Wykład: Kolorowy świat planet

swiat_planetNowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) dnia 13.03. o godz. 15:00 zaprasza na wykład pt. Kolorowy świat planet.

Więcej…
 

Warsztaty na Księżycu - Międzynarodowe Warsztaty Teatralne

moon2Już po raz szósty spotkają się aktorzy Teatru Zeotrope z Francji i młodzież cyrkowa z Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Tym razem jednak międzynarodowe spotkanie będzie miało charakter otwarty, a aktorzy i cyrkowcy zaproszą do współpracy mieszkańców Krakowa.

Więcej…
 

Znajdź równowagę - warsztaty work-life balance dla rodziców

rownowagaKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dnia 10.03. w godz. 17:00 - 18:30 zaprasza do udziału zarówno rodziców pracujących zawodowo, jak i przebywających na urlopach macierzyńskich/tacierzyńskich, wychowawczych, pracujących w domu i tych, którzy myślą o powrocie do pracy lub szukają zatrudnienia.

To warsztaty dla wszystkich, którzy czują, że chcieliby zadbać o swój życiowy balans. Warsztaty zostały zaplanowane tak, żeby można wziąć udział w całym cyklu lub w pojedynczym spotkaniu. Na każde spotkanie obowiązują zapisy w Klubie. Liczba miejsc jest ograniczona. Prowadzenie: Marta Chlanda - socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, mama Janka i Kajtka, poszukiwaczka życiowej równowagi.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Koncert zespołu 3Kings

3_kingsARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 4), dnia 10.03. o godz. 20:00 zaprasza na koncert zespołu 3Kings.

3Kings jest to zespół, który promuje w Europie zupełnie nowy styl akustycznego wykonywania muzyki drum'n bass, disco, house. Powstał w 2015 roku z inicjatywy Jakuba Tybulczuka. Zespół wykonuje tylko autorskie utwory inspirowane współczesną muzyką klubową, jazzem oraz elementami improwizowanymi, dzięki czemu utwory nigdy nie są takie same. Muzyka 3Kings dzięki niekonwencjonalnemu zestawieniu instrumentów oraz dużej ekspresji wzbudza duże zainteresowanie wśród szerokiego grona odbiorców. 3Kings jest to jedyny zespół w Polsce, jak i jeden z nielicznych w Europie, który wykonuje muzykę tego rodzaju w tak nowatorskim składzie.

Więcej…
 

Dzień Kobiet w stylu folk

folkKlub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26) dnia 9.03. o godz. 16:00 zaprasza na Dzień Kobiet w stylu folk.

Dzień kobiet to wyjątkowe święto wszystkich Pań - od małych dziewczynek po dojrzałe kobiety. To moment, aby złożyć życzenia wszystkim kobietom oraz sprawić by poczuły się one wyjątkowo. Z tej właśnie okazji Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza Panie na uroczyste spotkanie w Klubie Seniora. Imprezę uświetni koncert zespołu Krzesławianki pod kierunkiem pani Jadwigi Krzeczek, pasjonatki muzyki ludowej, chórzystki w Kościele pw. św. Judy Tadeusza w Krakowie-Czyżynach. Krzesławianki występują na różnego rodzaju imprezach plenerowych, okazjonalnych, przeglądach i konkursach. Od 2016 r. do grupy dołączyło 3 muzyków: Janusz Walczak - akordeon, Jan Podobiński - saksofon oraz Marek Zimmer – gitara. Będą kwiaty, słodycze i dużo dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Klubie.

 

Akademia Zdrowia: Piękne dłonie

piekne_dlonieKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 16.03. o godz. 17:00 zaprasza wszystkie panie na spotkanie z konsultantką kosmetyczną pod hasłem Wiosenna pielęgnacja ciała - Piękne dłonie w ramach cyklu Akademia Zdrowia. W trakcie spotkania odbędzie się krótki wykład na temat kondycji skóry po zimie, podczas którego zostaną przedstawione sposoby regeneracji wysuszonej i odwodnionej skóry.

Wstęp: 5 zł

 

Czy miłość to mit? - spektakl teatralny grupy Poetica

milosc_mitKlub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) dnia 12.03 o godz. 16:00 z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spektakl teatralny.

Corocznie Klubowa Grupa Poetica z okazji Dnia Kobiet przygotowuje spektakl teatralny tylko dla dorosłych. W tym roku przybyli do Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta będą mogli obejrzeć sztukę według scenariusza Lucyny Rutkowskiej, w reżyserii Magdaleny Rutkowskiej-Oliwy, z muzyką Roberta Lecha i kostiumami projektu Teresy Dąbek. Po spektaklu każda z pań otrzyma od panów kwiaty i poczęstunek. Będzie to możliwe dzięki współorganizatorom spotkania - Towarzystwu Przyjaciół Grebałowa oraz licznym grębałowskim dżentelmenom, którzy dbają o płeć piękną.

Wstęp wolny. Impreza tylko dla dorosłych!

 

Zagubiona owieczka - sobotni poranek z plastyką i teatrem

zagubiona_owieczkaKlub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17) dnia 11.03. o godz. 11:00 zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III wraz z rodzicami na spektakl Grupy Teatralnej EDEN pt. Zagubiona owieczka.

Więcej…
 

Dogoń żyrafę: Moja rodzina

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 7.03. w godz. 15:30 - 17:00 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dogoń żyrafę.

Więcej…
 


Strona 6 z 101


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)