Dzielnica XVIII

Stacja Wersalik #3

stacja_wersalikKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza małych i dużych na warsztatowe popołudnie na os. Ogrodowym 15. Już po raz trzeci na STACJI WERSALIK spotkają się miłośnicy warsztatów wszelakich. W sobotę 25 marca w godz. 16:00-19:00 całe pokolenia - dzieci, rodzice i dziadkowie będą mogli wspólnie spędzić czas wolny - a na nudę miejsca nie będzie!

Więcej…
 

IV edycja plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

inwestycja„Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom” to jedyny przegląd projektów mieszkaniowych oparty na subiektywnych ocenach nabywców i osób planujących zakup nieruchomości. O zwycięstwie decyduje bowiem suma głosów oddanych przez potencjalnych klientów, a nie przedstawicieli branży. Nie dziwi zatem, że tytuł przyznawany przez czytelników dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” co roku budzi duże zainteresowanie deweloperów. Trudno o lepsze świadectwo sukcesu inwestycji niż pozytywne opinie przyszłych mieszkańców.

Więcej…
 

Kobieta – czar, kobieta – kwiat… - Dzień Kobiet w Klubie Pod Kasztanami

dzien_kobietKlub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta działający na os. Kościelniki przy ul. Płoszczyny 1 zaprasza 18.03.2017 na godz. 19.00 wszystkie Panie na kobiece świętowanie z okazji Dnia Kobiet! Mottem tegorocznego Dnia Kobiet w Klubie Pod Kasztanami jest chińska sentencja „Kobieta-czar, kobieta-kwiat, Ona jak zorzy blask, co padł, gdy zechce, życia mrok odciemni”. Magiczna moc, delikatność kwiatu, powab, blask siły i czaru płci pięknej potrafią rozjaśniać i ubarwiać życie. Jednym słowem kobieta to kwiat, bez której świat by zbladł!

Więcej…
 

Projekt Wspólna Sobota: Budujemy Nową Hutę - warsztaty rodzinne

budujemy_huteKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 18.03. w godz. 11:30 - 13:30 zaprasza rodziców i dzieci na warsztaty techniczno-plastyczne w dużym formacie połączone z rozmową o budżecie obywatelskim, które odbędą się 18.03. w godz. 11:30 – 13:30. Uczestnicy spotkania w Klubie najpierw wspólnie stworzą mapę 3D Nowej Huty, a następnie wypełnią ją pomysłami na zmiany, które uczynią dzielnicę bardziej przyjazną dzieciom i ich rodzicom.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Kwiaty zaklęte w szkle

kwiaty_w_szkleKlub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17) dnia 16.03. w godz. 15:30 - 16:30 zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat na kolejne warsztaty z cyklu Czwartek z plastyką.

Więcej…
 

Akademia Zdrowia: Piękne dłonie

piekne_dlonieKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 16.03. o godz. 17:00 zaprasza wszystkie panie na spotkanie z konsultantką kosmetyczną pod hasłem Wiosenna pielęgnacja ciała - Piękne dłonie w ramach cyklu Akademia Zdrowia. W trakcie spotkania odbędzie się krótki wykład na temat kondycji skóry po zimie, podczas którego zostaną przedstawione sposoby regeneracji wysuszonej i odwodnionej skóry.

Wstęp: 5 zł

 

Świetlica środowiskowa "Familka"

familkaOd 1 marca 2017 r. na os Górali 15 w Nowej Hucie (vis a vis Szkoły Pallotynów) działa świetlica FAMILKA, do której bezpłatnie mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-14 lat. Miejsc w świetlicy jest 32. Zapraszamy dzieci mieszkające w okolicy do uczęszczania do naszej świetlicy.

Więcej…
 

Między mną a tobą - recital Laury Łącz

laczStowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 20.03 o godz. 15:30 zapraszają na jedyny w Nowej Hucie, wyjątkowy występ znanej i popularnej aktorki teatralnej i filmowej, pisarki Laury Łącz. W programie recitalu między innymi piosenki okresu międzywojennego, jak również współczesne, przeplatane poezją Tuwima, Leśmiana, Gałczyńskiego.

Wstęp wolny!

 

Żegnaj zimo, witaj wiosno! - wiosenny warsztaty plastyczne

witaj_wiosnoZima już wszystkim się znudziła, teraz z niecierpliwością oczekujemy na wiosnę. Wiosna to ciepły wiatr, coraz dłuższy dzień, dużo słońca i coraz więcej zieleni wokół. Zaczynają pojawiać się listki na drzewach i kwitnąć pierwsze kwiaty, przyroda budzi się do życia. Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) dnia 21.03. o godz. 16:00 zaprasza dzieci na spotkanie przybliżające tradycje i zwyczaje topienia Marzanny. W tym roku wraz dzieci wspólnie wykonają kukiełki marzanny i wyruszą z Klubu na powitanie i szukanie pierwszy oznak wiosny. Uczestnicy spotkania wykonają także prace plastyczne - stworzą samodzielnie pierwsze wiosenne kwiatki (przebiśniegi, krokusy, zawilce). Przyjdź - poszukaj z Klubem Jedność wiosny!

Wstęp wolny!

 

Wiosenne Sprzątanie Stawu!

wiosenne_sprzatanieZapraszamy na kolejne nasze spotkanie, podczas którego podejmiemy się posprzątania wyjątkowego miejsca w Nowej Hucie – Stawu przy ul. Kaczeńcowej w Bieńczycach. Nowohucianie zapewne wiedzą, że staw ten jest ściśle związany z rzeką Dłubnią, jednak aby przybliżyć wszystkim to miejsce serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Więcej…
 

Wykład: Kolorowy świat planet

swiat_planetNowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) dnia 13.03. o godz. 15:00 zaprasza na wykład pt. Kolorowy świat planet.

Więcej…
 


Strona 8 z 86


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)