Dzielnica XVIII

Styczeń z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

styczen-2016Już za kilka dni pożegnamy obecny rok i wejdziemy z nowymi planami, pomysłami i marzeniami w rok 2016. Zachęcamy Was, abyście rozpoczęli ten rok z nami, podczas wieczorów kolędowych i zabaw karnawałowych. Panie zapraszamy na Maraton kobiecych przyjemności w Klubie Mirage, a dzieci do spędzenia z nami Ferii zimowych. Szczegółowe informacje w newsletterze i na www.krakownh.pl. Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Przybieżeli do Betlejem. Nowohucka Kolęda. Norwid i Przyjaciele

norwidJuż po raz drugi Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida zaprosił swoich przyjaciół i współpracowników do niezwykłego, bożonarodzeniowego projektu, czyli NOWOHUCKIEJ KOLĘDY. Tym razem 100-osobowa grupa zaśpiewała i nagrała kolędę „Przybieżeli do Betlejem” w aranżacji Pawła Bohatera.

Więcej…
 

Doroczny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca NOWA HUTA

wierzyszZespół Piesni i Tańca NOWA HUTA dnia 9.12. o godz. 18.00 zaprasza na doroczny koncert do w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury. Informacja o koncercie dostępna jest na stronie NCK: http://nck.krakow.pl/component/content/article?id=1351

Serdecznie zapraszamy!

 

Kolęda w Nowej Hucie

eleniOd 12 do 20 grudnia w Nowej Hucie na alei Róż odbywać się będzie „Kolęda w Nowej Hucie”, połączona z kiermaszem bożonarodzeniowym.

Więcej…
 

Tworzenie ozdób świątecznych - warsztaty dla dzieci

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 18.12. w godz. 16:00 - 17:00 zaprasza na warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Z czego powstają najpiękniejsze ozdoby świąteczne? Jak to z czego!? Z wyobraźni! W piątkowe popołudnie będziemy mieć szansę na sprawdzenie swojej kreatywności i pomysłowości w tworzeniu ozdób świątecznych - nie tylko tych na choinkę. Inspirujące pomysły, niecodzienne materiały, dużo śmiechu i zabawy dla wszystkich - to wszystko czekać na Was będzie w Klubie Jędruś! Zapraszamy rodziców z dziećmi.

Wstęp wolny.

 

Ozdoby świąteczne - warsztaty

warsztaty_swiateczneKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15) dnia 17.12. w godz. 17:00 - 19:00 zaprasza rodziców z dziećmi na pierwsze wydarzenie z cyklu Warsztaty dla Małych i Dużych. To okazja, aby poczuć magię zbliżających się Świąt poprzez samodzielne przygotowanie ozdób świątecznych. Powstaną pięknie udekorowane pierniczki, a także drewniane ozdoby choinkowe. Na najmłodszych będzie czekał kącik malucha z mnóstwem kolorowanek świątecznych.

Wstęp wolny.

 

Norwid i Przyjaciele - Przybieżeli do Betlejem

norwid_koleda

 

Wigilia w Chałupkach – Kolęda dla Wszystkich

chalupkiKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Chałupki, ul. Truskawkowa 4) dnia 20.12. o godz. 15:00 zaprasza na integracyjną wigilię w osiedlu Chałupki organizowaną w ramach mini-grantu II edycji konkursu Wkrętak! Wkręć siebie i innych w działanie. Zapraszamy mieszkańców Chałupek i okolicy do ogrodu przy osiedlowej figurce Matki Bożej. W programie spotkania: tradycyjne obrzędy wigilijne, śpiewanie kolęd oraz niespodzianki pod choinką dla wszystkich uczestników. Partnerem wydarzenia jest Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci

Wstęp wolny.

 

Ferie zimowe z Klubami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

ferieCzas pomyśleć o Feriach, które w tym roku szkolnym bardzo wcześnie, bo już w połowie stycznia. Jeżeli nie planujecie wyjazdu na zimowy wypoczynek, dobrą alternatywą dla dzieci jest udział w Akcji Zima w Mieście.

Podczas dwóch tygodni Ferii z Klubami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dzieci na pewno nie będą się nudzić. Czekać na nie będzie mnóstwo warsztatów, wycieczek i zabaw pod okiem doświadczonych instruktorów.
Szczegółowe pobierz informator lub sprawdź najnowsze newsy na www.krakownh.pl

 

Spektakl "Skrzat i magia Świąt"

skrzat-magiaKlub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Krzesławice, ul. M. Wańkowicza 17) dnia 19.12. o godz. 10:00 zaprasza na spektakl pt. Skrzat i magia Świąt.

Więcej…
 

Projekt: Wspólna sobota - Spotkanie z dietetykiem

sobotaKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 19.12. w godz. 11:00 - 13:00 zaprasza na spotkanie z dietetykiem, które odbędzie się w ramach projektu Wspólna sobota. O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia słyszeli chyba wszyscy, ale czy jest to prawda? W czasie naszego spotkania ze specjalistą-dietetykiem dzieci i rodzice dowiedzą się, co i jak jeść, by nie tylko śniadanie, ale każdy spożywany posiłek był smaczny, zdrowy i apetyczny.

Wstęp wolny.

 


Strona 79 z 108


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)