Dzielnica XVIII

Piknik na betonie

Szanowni Państwo, zapraszamy na pozytywne, radosne, sąsiedzkie spotkanie dla tych, którym marzy się Kraków szanujący wspólną zieleń. Pokażmy, że wspieramy zakaz wycięcia 51 drzew kolidujących z rozbudową os. Avia (właściwie: Orlińskiego) w Czyżynach. Stańmy w obronie terenów zielonych w Czyżynach i w całym Krakowie. Zanim będzie za późno i zaleje nas beton.

Więcej…
 

Stale o Nowej Hucie - wystawa

mhk_stale12 maja o godz. 14.00 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza do oddziału Dzieje Nowej Huty przy os. Słonecznym 16 na wernisaż wystawy "Stale o Nowej Hucie".

Więcej…
 

21. Nowohucka Wiosna Muzyczna

wiosna_muzyczna_201621. Nowohucka Wiosna Muzyczna, czyli koncerty, jam session, taneczna impreza klubowa, spacer dźwiękowy, spektakl poetycko-muzyczny, wernisaże, warsztaty, projekcje filmów i to wszystko w dniach 9 - 22 maja w Nowej Hucie! Na wszytkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 

Targi Pracy „Majówka z pracą”

targi_pracy2Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na targi pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 12 maja 2016(czwartek) w godz. 10 - 14 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Więcej…
 

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - oferta na maj

okknh_majOśrodek Kultury Kraków Nowa Huta serdecznie zaprasza do udziału w majowych wydarzeniach. Jak co miesiąc przygotowaliśmy mnóstwo propozycji dla dzieci, dorosłych, seniorów i dla całych rodzin. Czekamy na Was podczas pikników, warsztatów i spotkań ze specjalistami. Niech Was tam nie zabraknie! Szczegółowe informacje w ząłaczonym newsletterze.

Zapraszamy!

 

Tydzień Bibliotek i portal KrakówCzyta.pl

krakow_czytaKrakowskie biblioteki miejskie mają powód do dumy. Krowoderska, Nowohucka, Podgórska i Śródmiejska Biblioteka Publiczna uruchomiły regionalny portal biblioteczny, który łączy w sobie funkcje wyszukiwarki książek i portalu społecznościowego.

Krakowczyta.pl to nowoczesne narzędzie, którego sercem jest olbrzymi katalog, pozwalający w jednym miejscu wyszukiwać książki z czterech krakowskich bibliotek miejskich, przeszukiwać elektroniczne zasoby internetowej biblioteki Wolnych Lektur oraz wirtualnej czytelni IBUK Libra. Krakowski portal biblioteczny to również społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze, idealna przestrzeń dla osób, które chcą pokazać światu swoje czytelnicze upodobania, a także miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych.

Więcej…
 

Alternatywny Festiwal w NCK

alternatywnyW ostatni weekend maja odbędzie się druga edycja Festiwalu, który w zeszłym roku udowodnił, że ludzi spragnionych alternatywnej wiedzy dotyczącej ich samych i świata jest naprawdę dużo. Jedni chcą dociekać prawdy, inni odkrywać swoje wewnętrzne możliwości albo doprowadzić do zmian w kontekście własnego rozwoju i zdrowia.

Więcej…
 

Święto Rodziny Krakowskiej 2016

swieto_rodzinyJuż w niedzielę 22 maja zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim. Na Krakowian już po raz piąty czekają atrakcje i dobra zabawa.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Nowohucka Baza Rodzinna

jedrus_maj2Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 12.05 w godz. 16:00 - 18:00 zaprasza na nieformalne i towarzyskie spotkanie rodziców w Klubie Jędruś. Podczas spotkań w swobodnej atmosferze rozmawiamy na różne tematy. W ramach spotkania 12 maja porozmawiamy o tym, jak przygotować rowery na sezon rowerowy i co zrobić, by nasze dzieci bezpiecznie mogły jeździć na rowerze.

Wstęp wolny.

 

Tydzień Bibliotek 8 - 16 maja 2016 - "Biblioteka inspiruje"

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami kulturalnymi i akcjami edukacyjnymi organizowanymi przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną w ramach Tygodnia Bibliotek. Pobierz newsletter w formacie PDF.

 

Klub Rodziców w Klubie Jędruś zaprasza

jedrus_majZapraszamy do zapoznania się z zapowiedziami spotkań zaplanowanych na ten tydzień w Klubie Rodziców działającym przy Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.

Więcej…
 


Strona 81 z 125


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)