Dzielnica XVIII

Klub malucha - dzień otwarty

zuchy_maluchyDnia 6.04., w godz. 12:30 - 13:30 zapraszamy na Dzień Otwarty klubu malucha – Zuchy-Maluchy w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a). Podczas Dnia Otwartego dzieci będą uczestniczyć w przykładowych zabawach plastycznych, muzycznych i ruchowych, a rodzice zasięgną informacji dotyczących zapisów i zasad udziału dziecka w zajęciach Zuchów-Maluchów oraz poznają instruktorkę prowadzącą zajęcia. Zuchy-Maluchy to zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku 2-3 lat. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i piątki. Zajęcia oparte są na autorskim programie zajęć, którego celem jest wsparcie rozwoju sensomotorycznego i psychospołecznego, a także przygotowanie dzieci do przedszkola.

Wstęp wolny!

 

Unikanie zagrożeń - spotkanie ze Strażą Miejską

zagrozeniaKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 3.04., o godz. 15:30 zaprasza dzieci na kolejne spotkanie ze Strażą Miejską. Tym razem tematem zajęć będzie Unikanie zagrożeń. W programie ciekawe zajęcia z wykorzystaniem gadżetów i materiałów edukacyjnych.

Wstęp wolny!

 

Kwiecień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

okknh_kwiecien_2017Wiosna budzi się do życia, a wraz z nią przybywa nam wszystkim coraz więcej energii do działania. Dlatego też na nadchodzący miesiąc wśród naszych propozycji przygotowaliśmy i takie, które pozwolą Państwu brać w nich aktywny udział.

Zapraszamy do zapoznania się z newsletterem zawierającym szczegółowy plan wydarzeń.

 

Trzy kwiaty na początek miesiąca w NCK

preludium_slowianskieKwiecień rozpoczniemy baletem w słowiańskich kolorach, kabaretowym duetem i kolejną odsłoną Salonu Literacko Muzycznego. Zapraszamy do NCK!

Więcej…
 

Gorąca, kulturalna wiosna

nck_repertuarNa kwiecień i maj zaplanowaliśmy dziewięć wydarzeń, z których każde zasługuje na uwagę. Wyjątkowe koncerty – Kortez Trio, Stanisława Celińska w „Atramentowym” wydaniu - po raz czwarty na naszej scenie i Koncert dla Wojtka Bellona. Kabarety z najwyższej półki – Hrabi i Jurki, na dodatek razem, Grzegorz Halama i Artur Andrus z kabaretowym recitalem. Balet pełen kolorów i komediowy spektakl o niespodziewanych kłopotach aktora-celebryty.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym repertuarem oraz do odwiedzenia Nowohuckiego Centrum Kultury.

 

Praca po praktykach w Niemczech

niemcyZapraszamy do udziału w ciekawym międzynarodowym projekcie – Praktyki w Niemczech, finansowanym ze środków Unii Europejskiej  i realizowanym na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Dotacja na osobę w ramach projektu wynosi ponad 30 tysięcy złotych!

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY

Więcej…
 

Wielkanocne warsztaty dla dzieci

warsztaty_dla_dzieciKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 5.04., o godz. 16:00 zaprasza na wielkanocne warsztaty dla dzieci.

Więcej…
 

Projekt Wspólna Sobota: Wielkanocne warsztaty rodzinne

wielkanocne_warsztatyKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 1.04., w godz. 11:30 - 13:30 zaprasza na wielkanocne warsztaty rodzinne.

Co zrobić z opakowaniami po jajkach, które wykorzystujemy do świątecznych ciast? Z kartonowych opakowań można na przykład stworzyć zwierzaki, pojazdy i kwiaty. To wszystko i wiele więcej, na co tylko pozwoli wyobraźnia będzie można zrobić podczas wielkanocnych warsztatów w Klubie Jędruś pod okiem prowadzącej Anny Rateckiej.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty - Czyżyny

mhk_czyzynyMuzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty. Czyżyny.", który odbędzie się dnia 5.04.2017 o godz. 14:00, w Oddziale Dzieje Nowej Huty (os. Słoneczne 16).

Więcej…
 

Mistrzejowickie Impresje Muzyczne - koncert pasyjny

koncert_pasyjny1 kwietnia br. o godz. 19.30 odbędzie się Koncert Pasyjny - pierwszy koncert z nowego cyklu Mistrzejowickie Impresje Muzyczne. Do udziału w nim organizatorzy serdecznie zapraszają szczególnie mieszkańców Dzielnicy XV Mistrzejowice, ale także całego Krakowa.

Więcej…
 

Ruszyła rekrutacja do V edycji międzynarodowego projektu „Gotuj po hiszpańsku”

gotuj_po_hiszpanskuUczestnikiem może być osoba w wieku 18-35 lat, z wykształceniem co najwyżej średnim, niepracująca i chcąca zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz ze specjalizacją kuchnia śródziemnomorska.

Więcej…
 


Strona 10 z 91


 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)