Dobry Uczynek 2017 - NH Życie Twoja Krew

dobry_uczynekKlub Honorowych Dawców Krwi NH Życie Twoja Krew startuje z Akcją „Dobry Uczynek 2017” - z Miłości Do Drugiego Człowieka – PATRONAT: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W KRAKOWIE I PARTNER AKCJI REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W WARSZAWIE Wspólnie z PARTNERAMI AKCJI.

Zbiórka krwi w Krakowie i Warszawie, a tym samym rywalizacja miast w Szczytnym Celu, rozpocznie się od 21 stycznia 2017 r. do 14 lutego 2017 r.

Każdy oddający Honorowo Krew włączając się do tej Akcji, poproszony będzie o powiedzenie przy rejestracji HASŁA: „Dobry Uczynek 2017” KREW MOŻEMY ODDAWAĆ W SWOICH REJONOWYCH STACJACH KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA.

Finał akcji „Dobry Uczynek 2017” odbędzie się 14 lutego 2017 r. w dzień św. Walentego, na Placu Centralnym w Nowej Hucie. Podczas finału będzie można oddać krew, w specjalnie do tego przygotowanym autobusie.

MOBILNY PUNKT POBORU KRWI będzie czekał na Państwa w godzinach od 11:00 DO 15:00.

Od godziny 12:00 Fundacja Promocji Nowej Huty będzie obdarowywać wszystkich uczestników kalendarzem, w ramach akcji promocyjnej naszej dzielnicy, pod hasłem „Akcja Kalendarz 2017”, a już o godzinie 15:00 zostaną ogłoszone wyniki Akcji „Dobry Uczynek 2017”. Dowiemy się, któremu z miast udało się zebrać najwięcej DOBRYCH UCZYNKÓW - Krwi.

Zapraszamy do udziału Nowych i Honorowych Dawców Krwi, gdyż Stacje Krwiodawstwa znów bija na alarm: BRAKUJE KRWI.

HASŁO: „NIE MUSISZ BYĆ LEKARZEM, ABY LECZYĆ” jest zawsze aktualne.

DO AKCJI DOBRY UCZYNEK 2017 MOGĄ DOŁĄCZYĆ OSOBY ,KTÓRE Z RÓŻNYCH WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH, CZY WIEKU, NIE MOGĄ ODDAĆ KREW WYSTARCZY UDOSTĘPNIĆ ,PODAĆ DALEJ W EMAILU, PRZEKAZAĆ INFORMACJE DZIECIOM,RODZINIE ,PRZYJACIOŁOM I ZNAJOMYM NAMÓWIĆ DO ODDANIA KRWI – PROMOWANIA SZCZYTNEGO CELU.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

MOŻNA PRZESYŁAĆ SWOJE LOGA, ZDJĘCIA, INF O SWOICH AKCJACH KRWIODAWSTWA,ZOSTANIE UMIESZCZONE NA STRONIE FB

ZOSTAŃ PARTNEREM AKCJI DOBRY UCZYNEK 2017

Strona FB: Dobry Uczynek 2017

JEŻELI KTOŚ Z WAS ZROBIŁ „DOBRY UCZYNEK 2017”, MOŻE ZAMIEŚCIĆ NA SWOIM PROFILU WLEPKĘ Z AKCJI.

„DOBRY UCZYNEK 2017” MA SWOJĄ STRONE NA FB, NA KTÓREJ MOŻNA UMIESZCZAĆ ZDJĘCIA Z UDZIAŁU W NASZEJ AKCJI ALBO ZDJĘCIA SWOICH ZNAJOMYCH KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI.

„SZCZEGÓLNE WYRAZY UZNANIA KIERUJEMY ZA PROPAGOWANIE IDEI HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI, NAJCENNIEJSZEGO Z LEKÓW – DARU SERCA, JEST WZOREM TROSKI O ZDROWIE I ŻYCIE CHORYCH PACJENTÓW”.p>