Festiwal Rozmaitości - bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych

festiwal_rozmaitosci21, 2, 3, 4… i 5! Jeden Klub, dwa dni, trzy bloki warsztatowe, cztery cieszące się dużym zainteresowaniem odsłony w poprzednich latach. Przed nami piąta edycja Festiwalu Rozmaitości i pięć godzin nietypowych i niedostępnych nigdzie indziej w Nowej Hucie warsztatów.

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta serdecznie zaprasza wszystkich na dwa dni warsztatowej uczty. Pierwszego dnia - w sobotę 4 marca - od godz. 16.00 odbywać się będą warsztaty dla dorosłych. W tym roku dla tych, którzy odwiedzą Klub 303, organizatorzy przygotowali m. in. warsztaty tańca flamenco, acroyogę, wspólną improwizację teatralną czy naukę dziergania koronek. Drugiego dnia, w niedzielę 5 marca, Klub zaprasza na godz. 15.00 wszystkie dzieciaki. W programie znajdą się różnorodne warsztaty kreatywne, a wśród nich m.in. tworzenie animacji poklatkowych, programowanie lego robotów czy warsztaty z Robertem Trojanowskim - autorem "Książki pod tytułem"!

Ci, którzy znają działania Klubu 303 lub uczestniczyli we wcześniejszych edycjach Festiwalu Rozmaitości, wiedzą, że to oczywiście nie wszystko, co będzie czekać na przybyłych Gości. Natomiast ci, którzy możliwości Klubu jeszcze nie poznali, powinni koniecznie odwiedzić os. Dywizjonu 303 nr 1 w pierwszy weekend marca, bo Festiwal Rozmaitości to idealna okazja, aby poznać klubową ofertę i tworzących to miejsce, pełnych zapału i niespożytej energii Instruktorów! Przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie również herbaciana strefa chilloutu.

Wstęp na Festiwal Rozmaitości jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają natomiast do przyniesienia swojej ulubionej herbaty czy ciastek. Jak będzie wyglądać tegoroczna edycja? Dołącz do wydarzenia na Fb, przyjdź i przekonaj się osobiście.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/985311334936267/

Kontakt:
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
os. Dywizjonu 303 nr 1
tel. 12 681 39 78, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.