Warsztaty na Księżycu - Międzynarodowe Warsztaty Teatralne

moon2Już po raz szósty spotkają się aktorzy Teatru Zeotrope z Francji i młodzież cyrkowa z Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Tym razem jednak międzynarodowe spotkanie będzie miało charakter otwarty, a aktorzy i cyrkowcy zaproszą do współpracy mieszkańców Krakowa.

Podczas marcowego spotkania Teatru Zéotrope z Francji i Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbędą się otwarte międzynarodowe warsztaty teatralne dla gimnazjalistów, licealistów, studentów. To propozycja dla wszystkich działających już teatralnie, doświadczonych lub początkujących, dla tych, którzy chcieliby zacząć coś nowego lub spróbować czegoś innego, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą w świetnej atmosferze polsko-francuskiej "pobawić" się w teatr.

Warsztaty potrwają cały tydzień od 13 do 18 marca br., od poniedziałku do piątku w godz. 19.00-21.00, a godziny warsztatów sobotnich zależeć będą od uczestników. Zajęcia odbywać się będą w Klubie 303 na os. Dywizjonu 303 nr 1.

Warsztatom przewodzić będzie reżyserka Teatru Zeotrope Sandrine Cubier. Ćwiczenia prowadzone będą w języku angielskim. Organizatorzy oczywiście zapewnią tłumacza, chociaż jak pokazuje kilkuletnie już doświadczenie w międzynarodowej współpracy - głównym językiem warsztatowym jest niemieszczący się w żadnych ramach, a zrozumiały dla wszystkich bez wyjątku, język teatralny.

Szczegółowe informacje i zapisy na warsztaty prowadzone są w Klubie 303. Można wziąć udział tylko w jednym dniu warsztatowym, lub uczestniczyć przez cały tydzień - wybór należy do Was. A naprawdę warto! A jeśli się wahasz – porzuć wątpliwości i przyjdź koniecznie. Masz szansę na ciekawą przygodę, która może przerodzi się w coś więcej, ponieważ Klub poszukuje uczestników do działającej w Klubie grupy cyrkowej... Być może spodoba Ci się ta nietypowa forma pracy artystycznej!

Warsztaty są organizowane w ramach Projektu Międzynarodowej Współpracy Artystycznej ” MOON”, realizowanego we współpracy Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta i Teatru Zeotrope od maja 2015. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny!

Kontakt:
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
Os. Dywizjonu 303 nr 1, tel. 12 681 39 78, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.