Świetlica środowiskowa "Familka"

familkaOd 1 marca 2017 r. na os Górali 15 w Nowej Hucie (vis a vis Szkoły Pallotynów) działa świetlica FAMILKA, do której bezpłatnie mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-14 lat. Miejsc w świetlicy jest 32. Zapraszamy dzieci mieszkające w okolicy do uczęszczania do naszej świetlicy.

Oprócz opieki świetlica zapewni dzieciom dobrą zabawę, atrakcyjne zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe. Pomożemy dzieciom odrobić lekcje tak, aby odciążyć rodziców z tego obowiązku i zapewnić więcej wolnego wspólnego czasu w domu. Jeżeli dzieci mają trudności szkolne oferujemy korepetycje z wybranych przedmiotów w tym z języka angielskiego. Podczas pobytu dzieci otrzymają bezpłatnie posiłek stosowny do pory dnia oraz napoje.

W naszej świetlicy zadbamy aby dzieci się nie nudziły, dobrze się bawiły a także rozwijały swoje zainteresowania i pasje.
Od dnia 1 marca br. można zapisać dziecko do świetlicy, zapraszamy w godzinach pracy świetlicy.

Świetlica czynna będzie w każdy dzień roboczy przez 4 godziny dziennie.

Wychowawcami będą pedagodzy i psycholog.

Świetlica czynna jest w następujących godzinach:

Poniedziałek 8-12
Wtorek 12-16
Środa 13-17
Czwartek 8-12
Piątek 8-12

Zapraszamy do kontaktu: tel: 784 305 610 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zadanie jest finansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.