Stacja Wersalik #3

stacja_wersalikKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza małych i dużych na warsztatowe popołudnie na os. Ogrodowym 15. Już po raz trzeci na STACJI WERSALIK spotkają się miłośnicy warsztatów wszelakich. W sobotę 25 marca w godz. 16:00-19:00 całe pokolenia - dzieci, rodzice i dziadkowie będą mogli wspólnie spędzić czas wolny - a na nudę miejsca nie będzie!


Podczas tegorocznej edycji Stacji Wersalik Klub przygotował atrakcyjne propozycje. Wśród nich Planeta Robotów - gdzie zgłębić będzie można technologię Lego robotów. To połączenie techniki i dobrej zabawy, polecane szczególnie chłopcom - tym małym i tym większym. Konie, miecze, średniowiecze - to propozycja warsztatów historycznych, które przeniosą uczestników w czasy rycerstwa i gotyku. Małych fanów Sherlocka Holmesa, Klub zaprasza do udziału w warsztatach prowadzonych przez Policjantów z Komisariatu VIII w Krakowie, podczas których dzieciaki spróbują swoich sił m.in. w zbieraniu odcisków palców. Na wszsytkich, którzy będą chcieli wyżyć się twórczo, czekać będą eko-warsztaty plastyczne i warsztaty rzeźbienia z masy solnej. Dla fanów motoryzacji nie lada gratką będzie Mini Motor Show - pokaz przygotowany przez Stowarzyszenie MOTO CORDE. W programie zaplanowano także wspólne organizowanie ogródka i sadzenie kwiatów przed Klubem, rozmaite zabawy ruchowe i animacje. Dla najmłodszych nie zabraknie malowania buziek i kącika, w którym maluszki będą mogły zająć się rysowaniem i kolorowaniem. Na wielki finał imprezy, ok. godz. 18:40, wyjątkowy pokaz magiczny przygotuje iluzjonista Grzegorz "Sabo" Schmidt.

Wstęp na Stację Wersalik jest bezpłatny. Nikogo nie może zabraknąć w tym dniu w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.