IX Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII

pucharW dniu 10.03.2017 r. na boisku wielofunkcyjnym na obiektach MOS Kraków – Wschód, os. Szkolne 39 został rozegrany coroczny Turniej w Piłce Nożnej dla Gimnazjalistów o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII. Zawody odbywały się pod hasłem „Szukamy następców Marcina Wasilewskiego”. Patronat nad imprezą objęła Rada Dzielnicy XVIII. Oficjalnego otwarcia rozgrywek dokonał dyrektor szkoły Pani mgr Beata Głuch.

W meczu finałowym Gimnazjum im. Królowej Apostołów pokonało Gimnazjum nr 43 z Luboczy 3:0. Trzecie miejsce zajął: "Dream Team” z Nowej Huty. W turnieju przyznano również nagrody indywidualne, które otrzymali: Michał Hercer (Gimnazjum nr 43) – „Najlepszy Zawodnik”, Jakub Gądek (Gimnazjum im. Królowej Apostołów) – „Najlepszy Bramkarz”, Adam Arłamowski (Gimnazjum im. Królowej Apostołów) – „Najskuteczniejszy Zawodnik”.

Turniej przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Katarzyna Gargula, mgr Marcin Olajossy, mgr Wiesław Kucab, wspomagani przez uczniów. Nagrody, puchary, statuetki, medale i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom wręczała Pani mgr Beata Głuch – dyrektor szkoły.