Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków

tauron_zwiedzanieChcesz dowiedzieć się ile czasu potrzeba na zorganizowanie koncertu Robbiego Williamsa na lodowisku, albo w której garderobie do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak Katy Perry, Justin Bieber, Enrique Iglesias czy muzycy zespołu Foo Fighters i Green Day? Interesuje Cię gdzie trenowali uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn i Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn? Chcesz wiedzieć z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w arenie spotkał się papież Franciszek? A może ciekawi Cię ile ciężarówek piachu przywieziono specjalnie na Diverse Night of the Jumps? Nic prostszego! Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków.

Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zwiedzić obiekt. – W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających nasze miasto, którzy chcieliby zobaczyć TAURON Arenę Kraków nie tylko podczas odbywających się w niej wydarzeń – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A.

Goście, którzy odwiedzą TAURON Arenę Kraków zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać z przewodnikiem w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00 i 15:00 oraz w soboty o godz. 11:00 i 13:00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt będzie wynajmowany przez organizatorów wydarzeń). NAJBLIŻSZE TERMINY ZWIEDZANIA.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego tutaj; e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.) oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Kup bilet

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.