Wydarzenia w Klubie Kombinator

rolnePodobno takiego drugiego miejsca nie ma w całym wszechświecie. Przyjdź do Kombinatora i daj się wciągnąć w orbitę pozytywnej energii. Przekonaj się, że centrum wszechświata jest właśnie w Nowej Hucie! Pyszna kawa, wspaniałe wino, piwa a do tego koncerty, wystawy, spotkania literackie. Książki i wi-fi sprawią, że zostaniesz tu dłużej.

Zapraszamy codziennie od 15:00.

Nadchodzące wydarzenia:

Artykuły Rolne w Kombinatorze

Już w sobotę 9 czerwca o 20:00 zapraszamy na koncert zespołu Artykuły Rolne!

Krakowskie trio penetrujące dźwięki znajdujące się na styku psychodelii i noise rocka. W przypływie dobrego humoru nie gardzą punk rockiem. Na scenie od 2015 roku. Na koncie jeden długograj, jeden singiel oraz dwie epki. Lejbelowo spleceni z trójmiejskim Music Is The Weapon.

Greg Toma - dr;
Bartosz Leśniewski - git, voc;
Piotr Warszawski - bass.

Wstęp wolny!

Na koncert zapraszają Fundacja Faktor Kultura oraz Grolsch

-----------------------------------

Koncert Pauliny Bisztygi

Zapraszamy na koncert Pauliny Bisztygi, która z miłości do teatru i… do Nowej Huty zagra recital w Kombinatorze w Noc Teatrów już 16 czerwca o 21:00. Duża to radość gościć Paulinę w Kombinatorze. Jak sama przyznaje, zostawiła w NH sporo serca i dobrych wspomnień.

Ten koncert będzie jak nasz wspólny spacer po nowohuckich osiedlach i parkach. Wypełniony autorskimi piosenkami Bisztygi oraz interpretacjami utworów Lhasy de Sela i Mercedes Sosy. Pełen klimatycznych dźwięków czas, do którego Paulina zaprosiła wyjątkowych instrumentalistów: Przemysława Sokoła - trąbka i klawisze - znany, między innymi, z projektów: Sokół Orkestar, Jazz for idiots czy współpracy z Justyną Steczkowską oraz Jacka Serczyka - gitara - z Hot D'Jazz Trio.

Paulina Bisztyga – wokalistka, autorka tekstów, dziennikarka Radia Kraków. Publikowała w „Dekadzie Literackiej” i „Wiadomościach Kulturalnych”, redaktor naczelna Off Radia Kraków. Nagrała płyty: Nie ma co się bać, Proste jest prawo miłości, Z miłości.

W swej twórczości czerpie z wielu dziedzin sztuki, łącząc różne formy działalności artystycznej. Nie podlegając aktualnym modom, konsekwentnie podąża własną drogą artystyczną.

Wydarzenie w ramach Nocy Teatrów 2018.

Bezpłatne wejściówki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ilość miejsc ograniczona.

Klub Kombiantor
os. Szkolne 25 (budynek Łaźni Nowej)
www.klubkombinator.com
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 518 645 582