9. Coraz Bliżej Święta

coraz_blizej_swietaHu! Hu! Ha! Zima zła i do tego coraz bliżej święta! Nie traćcie głowy w zakupowym szaleństwie – przybywajcie do Ośrodka Kultury Norwida zaradzić coś na zimową chandrę i przedświąteczny stres. Wstęp wolny.

16 grudnia 2018 r., godz. 10.00-14.00
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5


Już po raz dziewiąty Ośrodek Kultury Norwida ma przyjemność zaprosić na imprezę z cyklu Coraz Bliżej Święta – wydarzeń poprzedzających największe polskie święta – Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. Cykl Coraz Bliżej Święta (a wiosną – Coraz Bliżej Wiosna) ma na celu zachęcić mieszkańców Krakowa do wspólnych - towarzyskich czy rodzinnych zajęć, inspirowanych porą roku oraz zbliżającymi się świętami. Po co? Żeby zwrócić uwagę na to, że święta to nie gonitwa po galeriach handlowych i zamartwianie się o brak czasu. Okres świąt to czas na wzmocnienie więzi z bliskimi i z przyjaciółmi, radość ze zmian w przyrodzie, czas na zrobienie czegoś dla siebie i innych.

Z tego względu animatorzy Ośrodka Kultury Norwida zapraszają na szereg warsztatów dla dzieci i dorosłych. Będzie można czegoś się nauczyć, zrobić komuś prezent, zrobić coś dla siebie i po prostu miło spędzić czas.

PROGRAM*

10:00 – 13:00 //Podziel się pocztówką – kartki świąteczne dla bezdomnych krakowian
10:00 oraz 10:30 // Świąteczne pierniki
11:00 – 12:00 // Dekoracje z drewna, zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
12:00 – 13:00 // „Oldschoolowe” ozdoby choinkowe
13:00 – 14:00 // Wieńce bożonarodzeniowe, zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Warsztaty w ramach projektu Ogrody Nowej Huty realizowanych wspólnie z ArcelorMittal.

*Ilość miejsc na każdy warsztat z wyjątkiem akcji „Podziel się pocztówką” jest ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach na które nie ma wcześniejszych zapisów decyduje kolejność przyjścia.

Partner: Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta

Szczegółowe informacje:

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid