Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Krąg


W imieniu Zarządu
informujemy, że Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich KRĄG, wpisane w dniu 15.11.2010 r. do rejestru KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia /XI Wydział KRS/ pod numerem 0000370176, rozpoczęło realizację zadań statutowych w swojej świetlicy mieszczącej się na os. Stalowym 16 .

Celem głównym Stowarzyszenia jest promowanie abstynencji i trzeźwego stylu życia oraz profilaktyka i rehabilitacja rodzin z problemem alkoholowym poprzez umożliwienie im korzystania z programu pomocy psychologicznej i wsparcia oraz różnych form spędzania wolnego czasu.

Jeżeli:

 • jesteś zainteresowany/na tematem uzależnienia i współuzależnienia,

 • chcesz pomóc komuś kto jest uzależniony a nie wiesz jak,

 • żyjesz w bliskości osoby uzależnionej i czujesz się przytłoczony/a,

 • masz problem z alkoholem,

 • szukasz informacji, wsparcia, pomocy,

zgłoś się do nas.

Nasze Stowarzyszenie oferuje:

 • pomoc ludziom uzależnionym po przebytej terapii,

 • pomoc rodzinom osób uzależnionych,

 • zajęcia samopomocowe w odpowiednich, zapewniających dyskrecję warunkach,

 • wspólnotę opartą na przyjaźni i zaufaniu,

 • poczucie bezpieczeństwa i wsparcie,

 • rozwijanie umiejętności korzystania z takich form spędzania wolnego czasu jak: turystyka, działalność rekreacyjna,

 • udział w imprezach kulturalnych, sportowych, towarzyskich i klubowych.

Nasz klub to miejsce, w którym spotykają się abstynenci, ich rodziny oraz sympatycy i przyjaciele stowarzyszenia. Przychodzą tu w celach towarzyskich, jest to również bezpieczne miejsce dla dzieci. W klubie często zawiązują się przyjaźnie, z których można czerpać siłę i pomoc w życiu w trzeźwości. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

STOWARZYSZENIE RODZIN ABSTYNENCKICH

KRĄG”

ŚWIETLICA KLUBOWA: OS. STALOWE 16

(na tyłach budynku Prokuratury, obok Klubu „Fruwająca Ryba”)

Tel. 502-411-142, 503-133-952

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku

w godzinach od 16.00 do 20.00