Ogłoszenia miejskie i wojewódzkie

Obwieszczenie o wydłużeniu terminu składania wniosków do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa

Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem Prezydenta Miasta Krakowa o wydłużeniu terminu składania wniosków do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa.

Cały komunikat można pobrać TUTAJ.

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 31.08.2018 r. w trybie przetargu:

 

Bezpłatne znakowanie psów

Urząd Miasta Krakowa informuje, że każdy właściciel psa zamieszkujący na terenie Krakowa, w zależności od miejsca swojego zamieszkania może bezpłatnie oznakować swojego psa w jednej z poniższych lecznic:

Więcej…
 

Wyłożenie do publicznego wglądu projektów MPZP dla obszarów "Mogiła II" oraz "Łąki nowohuckie"

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniami dotyczącymi wyłożenia do publicznego wglądu projektów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzeni dla obszarów "Mogiła II" oraz "Łąki nowohuckie". Treść obu komunikatów można znaleźć pod poniższymi linkami:

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 31.07.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 29.06.2018 r. w trybie przetargu:

 


Strona 3 z 34