Ogłoszenia miejskie i wojewódzkie

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 31.01.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykaz ogólnodostępnych aptek całodobowych na lata 2018 - 2020

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z wykazem ogólnodostępnych aptek całodobowych na lata 2018 - 2020.

Informacje o zmianach pracy aptek będą aktualizowane kwartalnie w każdym roku i publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa.

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 11.01.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 29.12.2017 r. w trybie przetargu:

 

Otwarta debata nad Systemem Informacji Miejskiej

simSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Gmina Miejska Kraków przy udziale Stowarzyszenia Grafiki Użytkowej w Warszawie rozpoczęła działania mające na celu uporządkowanie przestrzeni publicznej.

31 lipca br. ogłoszony został konkurs na zaprojektowanie Systemu Informacji Miejskiej dla mieszkańców i turystów. Nowy System Informacji Miejskiej ma za zadanie ułatwić sprawne poruszanie się w przestrzeni Krakowa oraz poznanie okolicy dzięki ujednoliconym kierunkowskazom, mapom czy makietom.

Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 34 wykonawców, z pośród których wybrano pięciu finalistów, którzy w drugim etapie opracowali koncepcję Systemu Informacji Miejskiej dla Krakowa na przykładzie dzielnicy Podgórze.

Zwycięzcą konkursu na projekt SIM został połączony zespół Towarzystwo Projektowe i Para Buch, natomiast projektem wyróżnionym została koncepcja biura projektowego Mamastudio. Pozostałe trzy prace autorstwa: Syfonstudio - Studio 2x2 - Thinking Architects, Parastudio oraz Balsamstudio & zalazainwayfinding, zgodnie z regulaminem otzrymają prezwidziane nagrody pieniężne.

Więcej…
 

Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa osób starszych

Komisariat Policji VIII w Krakowie zaprasza na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa osób starszych która odbędzie się 23 listopada 2017 r. o godz. 15:30 w Ośrodku Kultury C.K. Norwida os. Górali 4.

Więcej szczegółów dotyczących spotkania można znaleźć w załączonym zaproszeniu.

 


Strona 5 z 33