Ogłoszenia miejskie i wojewódzkie

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa o podaniu do publicznej wiadomości projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Miejskiej Kraków w roku 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Prezydenta Miasta Krakowa o podaniu do publicznej wiadomości projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Miejskiej Kraków w roku 2018.

Zarówno ogłoszenie jak i sam projekt uchwały dostępne są poniższymi linkami:

- ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa
- projekt uchwały Rady Miasta Krakowa

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 28.02.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 31.01.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykaz ogólnodostępnych aptek całodobowych na lata 2018 - 2020

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z wykazem ogólnodostępnych aptek całodobowych na lata 2018 - 2020.

Informacje o zmianach pracy aptek będą aktualizowane kwartalnie w każdym roku i publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa.

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 11.01.2018 r. w trybie przetargu:

 

Wykazy lokali do wynajęcia w trybie przetargu

Poniżej przestawiamy do pobrania wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajęcia w dniu 29.12.2017 r. w trybie przetargu:

 


Strona 6 z 34