Społeczeństwo

Podwójne uderzenie w narkobiznes - kryminalni z Komisariatu VI Policji w Krakowie nie pozwalają odetchnąć przestępcom.

Kolejne realizacje wymierzone w narkobiznes, które zostały przeprowadzone w miniony weekend doprowadziły do zatrzymania dwóch amatorów środków odurzających oraz zabezpieczenia 67 g suszu marihuany , 190 g amfetaminy oraz 35 sztuk tabletek ecstasy , a także mefedronu.

Więcej…
 

"Bezpieczny powrót" - akcja w nocnych autobusach i tramwajach

W nocy z 2 na 3 marca br. funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wspólnie z inspektorami ruchu MPK po raz kolejny przeprowadzili działania pn. „Bezpieczny Powrót”. Akcja rozpoczęła się w piątkowy wieczór i trwała do wczesnych godzin porannych następnego dnia. W wyniku przeprowadzonych kontroli stróże prawa podjęli kilka interwencji wobec pasażerów, którzy popełnili wykroczenia o charakterze porządkowym (używanie słów wulgarnych oraz spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym). Ponadto w czasie akcji policjanci ujawnili pięciu nieletnich zagrożonych demoralizacją, a jeden z nich posiadał środki odurzające.

Więcej…
 

Profesjonalizm działania dyżurnego z KP VI i spostrzegawczość motorniczego doprowadziły do bezpiecznego powrotu do domu dwojga dzieci

1 marca po godzinie 19.00 Dyżurny Komisariatu Policji VI w Krakowie otrzymał z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego informację o zaginięciu dwóch braci w wieku 7 i 9. Według zgłoszenia rodzeństwo opuściło szkolne mury ok. godz. 15.30 i dalsze ich losy nie były znane.

Więcej…
 

Zapraszamy na zajęcia z samoobrony dla kobiet i osób starszych

Komisariat Policji II w Krakowie i Rada Dzielnicy II Grzegórzki zapraszają w każdą środę o godzinie 16.00 do udziału w bezpłatnych zajęciach z samoobrony dla kobiet i osób starszych, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Blachnickiego 1 w dużej sali gimnastycznej.

Zajęcia prowadzi st. sierż. Zdzisław Szklarz – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komisariatu Policji II w Krakowie

Więcej…
 

Zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Funkcjonariusze krakowskiej komendy prężnie działają na polu walki z narkobiznesem. Kolejno przeprowadzane realizacje przynoszą wyniki w postaci udaremnienia wprowadzenia do obiegu znacznych ilości prawnie zabronionych substancji oraz zatrzymań osób trudniących się produkcją i rozprowadzaniem narkotyków.

Więcej…
 

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 19-latka, przy którym zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Sprawca ukrywał je w specjalnej skrytce, w zaroślach koło mieszkania

Funkcjonariusze Komisariatu Policji VI w Krakowie nie ustają w tropieniu osób trudniących się uprawą oraz rozprowadzaniem środków odurzających.

Skutecznie przeprowadzone realizacje, udaremniają wprowadzenie na czarny rynek prawnie zabronionych substancji oraz doprowadzają do rozliczania dilerów narkotyków.

Więcej…
 


Strona 3 z 30