Społeczeństwo

Bezpłatne badania specjalistyczne

Logo Hutniczej Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy SpołecznejHutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Panie, które są  Darczyńcami Fundacji w dniach 28 stycznia - 4 lutego 2015 r.  na bezpłatne badania specjalistyczne :
Kompleksowe konsultacje ginekologiczne, w tym: badanie ginekologiczne, badanie USG ginekologiczne, cytologia, konsultacja położnej lub badanie USG piersi i węzłów chłonnych pachowych wraz z konsultacją internistyczną które odbędą się w siedzibie Centrum Medycznego „Ujastek”. Rejestracja telefoniczna  na wyżej wymienione badania odbędzie się w dniu 26 stycznia 2015 r., w godz. 9.30-11.00,
tel. 12 290 41 58. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ośrodek Kultury Norwida - oferta na styczeń

Oferta kulturalna Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na styczeń 2015 jest dostępna do pobrania tutaj.

 

Nowy Poradnik Rudolfa na Boże Narodzenie

Nowy Poradnik Rudolfa na Boże Narodzenie, będący źródłem plastycznych inspiracji, jest dostępny do pobrania za darmo pod adresem http://czasdzieci.pl/pliki/ro_zal/Nowy_Pradnik_Rudolfa.pdf.

 

Świąteczna akcja Fundacji Czas Dzieci

Czas dzieci - logotypMecenas Dziecięcych Talentów Fundacji Czas Dzieci to postać zapracowana i zarazem szczęśliwa. Zapracowana, bo nieustannie wspiera młode talenty. Szczęśliwa, bo przygląda się ich rozwijaniu, sukcesom i radości podopiecznych. Zbliżają się piękne Święta, a nasz Mecenas nie chce być gorszy od samego Świętego Mikołaja! Warto więc mu pomóc. Małgosia jest zakochana w muzyce. Przede wszystkim tej, którą wydobywa pianino. Kuba jest na dobrej drodze, by stać się pogromcą mórz i oceanów. Być może już za kilka lat będziemy podziwiać wybitną pianistkę w największych salach koncertowych świata. A na wodach naszego globu objawi się wspaniały żeglarz.

Więcej…
 

Bezpłatny poradnik z plastycznymi inspiracjami dla całej rodziny

Poradnik Rudolfa - inspiracje plastyczneŚwięta Bożonarodzeniowe już za pasem, słychać powoli zza każdego rogu dzwonki zbliżających się sań... Świąteczny czas to chwile spędzane w gronie najbliższych, tradycyjnie rodzinne, tak bardzo oczekiwane przez nas wszystkich. Zarówno dzieci, jak i rodziców. Okres przedświąteczny jednak często okazuje się stresujący i bardzo wymagający. Przygotowania bywają trudne i mozolne, czas ucieka prędzej niż Mikołaj przez komin, a Ty czujesz, że wciąż brakuje Ci ozdób choinkowych, kolorowych kartek a przede wszystkim... wspólnej rodzinnej zabawy w przygotowywaniu tych wszystkich pięknych i efektownych dekoracji? "Nic straconego!"- jak rzekł sam Św. Mikołaj do renifera swego. Z Nowym Poradnikiem Rudolfa, darmowym e-bookiem, zamienicie w tym roku zwykły czas przygotowań do Świąt na cudowny i pełen uśmiechów czas spędzony z całą rodziną na świetnej i bardzo rozwijającej zabawie! Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,3917da6.html.

 

Marzenia warte spełnienia!

Wiktoria Tylek i Kacper RaputaMisją Fundacji Czas Dzieci jest kreowanie nowych możliwości rozwoju edukacyjnego i kulturowego dzieci - w szczególności z środowisk, w których te możliwości są niewielkie ze względu na terytorialne usytuowanie. Mamy doświadczony zespół, ludzi pełnych pasji, pomysłów i chętnych do zmieniania świata na lepsze – przynajmniej kawałka. Nie chcemy już tylko doraźnie pomagać, ale pragniemy na dłużej, mocniej wejść w środowiska, gdzie możemy pomóc i wywołać trwałe zmiany na lepsze.

Więcej…
 


Strona 4 z 22