Społeczeństwo

Bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej

Logo Hutniczej Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy SpołecznejHutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Darczyńców naszej Fundacji na bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej w dniach 23 – 27.02.2015 r. Rejestracja telefoniczna na badanie odbędzie się 16 lutego 2015 r., w godzinach 9.00-10.30 pod numerem telefonu: 787 610 696. Badania będą przeprowadzane w pracowni USG, os. Handlowe bl. 8 w Gabinecie lek. med. Bożeny Stępień. Ilość miejsc ograniczona.

 

Bezpłatna oferta terapeutyczna Ośrodka Poradnictwa i Terapii Rodzin

Do pobrania:

 

Ferie zimowe w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Powoli zbliża się długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci przerwa od nauki. Tych wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają do zapoznania się z przygotowaną specjalnie na ten czas ofertą zajęć. W programie zimowej akcji znajdą się różnorodne propozycje tj. wyjścia do kina, na lodowisko i do teatru, warsztaty w muzeach i zajęcia plastyczne. Nie zabraknie także rozmaitych wycieczek, między innymi do Jaskini Solnej, Portu Lotniczego Kraków-Balice a także do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Na spragnionych wyzwań czekać będą ścianki wspinaczkowe oraz różnorodne gry i zabawy ruchowe. W te ferie nie warto siedzieć w domu!

Więcej…
 

Bezpłatne badania specjalistyczne

Logo Hutniczej Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy SpołecznejHutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Panie, które są  Darczyńcami Fundacji w dniach 28 stycznia - 4 lutego 2015 r.  na bezpłatne badania specjalistyczne :
Kompleksowe konsultacje ginekologiczne, w tym: badanie ginekologiczne, badanie USG ginekologiczne, cytologia, konsultacja położnej lub badanie USG piersi i węzłów chłonnych pachowych wraz z konsultacją internistyczną które odbędą się w siedzibie Centrum Medycznego „Ujastek”. Rejestracja telefoniczna  na wyżej wymienione badania odbędzie się w dniu 26 stycznia 2015 r., w godz. 9.30-11.00,
tel. 12 290 41 58. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ośrodek Kultury Norwida - oferta na styczeń

Oferta kulturalna Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na styczeń 2015 jest dostępna do pobrania tutaj.

 

Nowy Poradnik Rudolfa na Boże Narodzenie

Nowy Poradnik Rudolfa na Boże Narodzenie, będący źródłem plastycznych inspiracji, jest dostępny do pobrania za darmo pod adresem http://czasdzieci.pl/pliki/ro_zal/Nowy_Pradnik_Rudolfa.pdf.

 


Strona 5 z 24