Społeczeństwo

Kolorowe boiska Nowej Huty – do trzech boisk sztuka

7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 37 oddano nowe boisko

7 czerwca i budynek i teren wokół Szkoły Podstawowej nr 37 w os. Stalowym rozbrzmiewało gwarem i muzyką. Otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska połączono bowiem z festynem społeczności szkolnej. Na terenie szkoły bawili się uczniowie, rodzice i okoliczni mieszkańcy.

Więcej…
 

Budżet obywatelski 2014

 

Bezpłatne badania densytometryczne

Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza 28 kwietnia 2014 r. (poniedziałek), w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa w ArcelorMittal Poland S.A., do skorzystania z bezpłatnych badań densytometrycznych w kierunku osteoporozy w osteobusie, który będzie ustawiony przed bud. Administracyjnym „S” Kombinatu w godzinach 8.00 – 16.00. Badania przeprowadzane będą bez wcześniejszej rejestracji.

 

Bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej

Hutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Darczyńców Fundacji na bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej w dniach 22 – 30.04.2014 r. Rejestracja telefoniczna na badanie odbędzie się w dniu 14 kwietnia,  w godz. 9.00-10.30 (tel.: 787 610 696). Badania będą przeprowadzane w Pracowni USG, os. Handlowe bl. 8 w Gabinecie lek. med. Bożeny Stępień. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące powołania Rady Krakowskich Seniorów oraz nadania jej Statutu

Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, a w szczególności krakowskich seniorów, tj. osoby, które skończyły 60 rok życia, do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących powołania Rady Krakowskich Seniorów oraz nadania jej Statutu.

Więcej…
 

Zgłoś się do SAGI! Warsztaty kreatywności dla seniorów w Willi Decjusza

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza osoby, które ukończyły 60 lat i czują w sobie twórczy potencjał do czwartej edycji programu „SAGA – warsztaty kreatywności”. Uczestnicy i uczestniczki projektu w czasie warsztatów twórczego pisania, spotkań literackich będą poznawać techniki pisarskie oraz tworzyć teksty literackie i użytkowe. Spotkania realizowane będą od połowy kwietnia do połowy czerwca 2014. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Więcej…
 


Strona 8 z 23