Społeczeństwo

Budżet obywatelski

Wnioski w ramach budżetu obywatelskiego 2015 można składać w dniach 1-31 marca. Więcej informacji znaleźć można na stronie http://krakow.pl/budzet/.

Do pobrania:

 

Bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej

Logo Hutniczej Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy SpołecznejHutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Darczyńców naszej Fundacji na bezpłatne specjalistycznie badanie USG jamy brzusznej w dniach 23 – 27.02.2015 r. Rejestracja telefoniczna na badanie odbędzie się 16 lutego 2015 r., w godzinach 9.00-10.30 pod numerem telefonu: 787 610 696. Badania będą przeprowadzane w pracowni USG, os. Handlowe bl. 8 w Gabinecie lek. med. Bożeny Stępień. Ilość miejsc ograniczona.

 

Bezpłatna oferta terapeutyczna Ośrodka Poradnictwa i Terapii Rodzin

Do pobrania:

 

Ferie zimowe w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Powoli zbliża się długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci przerwa od nauki. Tych wszystkich, którzy nie mają jeszcze planów, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają do zapoznania się z przygotowaną specjalnie na ten czas ofertą zajęć. W programie zimowej akcji znajdą się różnorodne propozycje tj. wyjścia do kina, na lodowisko i do teatru, warsztaty w muzeach i zajęcia plastyczne. Nie zabraknie także rozmaitych wycieczek, między innymi do Jaskini Solnej, Portu Lotniczego Kraków-Balice a także do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Na spragnionych wyzwań czekać będą ścianki wspinaczkowe oraz różnorodne gry i zabawy ruchowe. W te ferie nie warto siedzieć w domu!

Więcej…
 

Bezpłatne badania specjalistyczne

Logo Hutniczej Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy SpołecznejHutnicza Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza Panie, które są  Darczyńcami Fundacji w dniach 28 stycznia - 4 lutego 2015 r.  na bezpłatne badania specjalistyczne :
Kompleksowe konsultacje ginekologiczne, w tym: badanie ginekologiczne, badanie USG ginekologiczne, cytologia, konsultacja położnej lub badanie USG piersi i węzłów chłonnych pachowych wraz z konsultacją internistyczną które odbędą się w siedzibie Centrum Medycznego „Ujastek”. Rejestracja telefoniczna  na wyżej wymienione badania odbędzie się w dniu 26 stycznia 2015 r., w godz. 9.30-11.00,
tel. 12 290 41 58. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ośrodek Kultury Norwida - oferta na styczeń

Oferta kulturalna Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na styczeń 2015 jest dostępna do pobrania tutaj.

 


Strona 9 z 28