Wydarzenia

Klub Rodziców: Zajęcia kulinarne

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 19.03. w godz. 16:00 - 17:30 zaprasza na zajęcia kulinarne.

Na zajęciach dowiemy się nie tylko jak przyrządza się wspaniałe potrawy z całego świata ale także poznamy zasady zdrowego odżywiania. Zajęcia kulinarne to także to okazja do poznania nowych przypraw, smaków, zapachów. Zajęcia kulinarne pomogą dzieciom poznać różne tradycje kulinarne. Podczas zajęć wśród dzieci pobudzana jest kreatywność, zajęcia pozwalają usprawnić aspekty manualne, dzieci poznają zasady bezpieczeństwa i dobrych manier przy stole. Każde spotkanie to poznanie przepisów oraz przeprowadzenie kulinarnego eksperymentu.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Międzypokoleniowe pisanki

zdobienie_pisanekKlub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) dnia 19.03. o godz. 16:00 zaprasza na wspólne dekorowanie pisanek.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Tralalandia

tralalandia2Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 18.03. w godz. 15:00 - 17:00 zaprasza na wspólną budowę Tralalandii.

W ubiegłym miesiącu odbył się casting na mieszkańców Tralalandii. Wszyscy kandydaci zdali testy lalalandycznie. Król Tralalandii wysłał z tej okazji do Klubu 303 telegram pochwalny oraz kolejne zadanie, z którym muszą zmierzyć się kandydaci. Tym razem zadanie dotyczy wyobraźni. Wszyscy kandydaci będą razem budować Tralalandię, tak jak sobie ją wyobrażają, bo przecież nikt jej nigdy nie widział. Do dyspozycji dzieci i rodziców będą materiały ziemskie typu: gazety, kartony, pudełka, folie, kolorowe papiery, kredki i pisaki. Stworzony obraz Tralalandii zostanie sfotografowany i przekazany Królowi. Impreza dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat.

Wstęp wolny.

 

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa - maraton pisania projektów

bo_maratonW ramach kampanii Budżet Obywatelski Miasta Krakowa w marcu odbywają się maratony pisania projektów, które mają za zadanie wesprzeć pomysłodawcę w przygotowaniu projektu. To okazja dla wszystkich, którzy mają pomysł, ale nie wiedzą, jak napisać wniosek albo chcieliby sprawdzić jego poprawność.

Więcej…
 

Warsztaty żeglarskie dla dzieci i młodziezy

zeglarskieSzanowni Państwo, serdecznie zapraszamy zainteresowanych - dzieci i młodzież (również grupy zorganizowane), na warsztaty żeglarskie!

Więcej…
 

Klub Rodziców: Zumba dla dorosłych

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 15.03. w godz. 20:30 - 21:30 zaprasza na nowe zajęcia ruchowe dla dorosłych. Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. To połączenia tańca z ćwiczeniami fizycznymi,, przez co ćwiczenia stają się dobra zabawą. Zajęcia z zumby mają pozytywny wpływ na kondycję i zdrowie człowieka, ponieważ dotleniają organizm, zapobiegają schorzeniom układu krążenia i obniżają poziom stresu.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 


Strona 3 z 351