Wydarzenia

GŁOSUJMY! 17 - 30 czerwca 2017 - Budżet Obywatelski Miasta Krakowa

bo_2017_3Kiedy odbywa się głosowanie?

Głosowanie odbędzie się w dniach 17-30 czerwca.

Jak można głosować?

Głosować będzie można za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej w okresie głosowania pod adresem www.budzet.krakow.pl lub na papierowych kartach głosowania. UWAGA: głosowanie jest osobiste za okazaniem dowodu potwierdzającego tożsamość.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Tańczące stopy

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 21.06. w godz. 17:00 - 18:00 zaprasza na zajęcia rytmiczne dla dzieci z rodzicem/opiekunem. Podczas zajęć wykorzystane zostaną instrumenty muzyczne takie jak: grzechotki, gwizdki. Zajęcia odbywają się w małej grupie w bezpiecznej obecności rodziców/opiekunów. Po uzgodnieniu z prowadzącą – dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach bez opiekuna ucząc się samodzielności.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca NOWA HUTA

zpit3Szanowni Państwo, Kierownictwo Zespołu Pieśni i Tańca NOWA HUTA serdecznie zaprasza na koncert z okazji zakończenia sezonu kulturalnego 2016/2017, który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2017 roku o godz. 17:00 na scenie plenerowej Nowohuckiego Centrum Kultury.

Więcej…
 

Warsztaty wakacyjne w Ośrodku Kultury Norwida, ARTzonie oraz Klubie Kuźnia!

warsztaty_wakacyjneAnimatorzy Ośrodka Kultury im C. K. Norwida w dniach 26.06. - 14.07. zapraszają dzieciaki na wspaniałe zajęcia w czasie pierwszych dni wakacji! Warsztaty odbędą się w okresie od 26 czerwca do 14 lipca 2017 r. (poniedziałek-piątek) w trzech placówkach: budynku głównym Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 5), ARTzonie (os. Górali 4) oraz Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14). W programie jak co roku znajduje się wiele ciekawych zajęć, warsztatów i krótkich wycieczek – żadny podopieczny na nudę narzekać nie będzie!

Więcej…
 

Akademia Archeologiczna - zajęcia dla ciekawych świata!

akademia_archeologicznaDnia 24.06. o godz 11:00 zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na wyjątkowe warsztaty, które zdradzają tajniki ciekawej pracy archeologa oraz pozwalają w przystępny sposób zapoznać się z historią!

Więcej…
 

Klub Rodziców - Pastelowy stragan

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) zaprasza na spotkanie Klubu Rodziców 14.06. w godz. 17.00 - 18.00.

Dzieci wspólnie z rodzicami wykonają ekologiczną piramidę szczęścia. Piramida szczęścia zostanie wykonana z owoców i warzyw, z których następnie dzieci przygotują dla siebie i rodziców sok. Trening umiejętności będzie polegał na doborze odpowiednich owoców i warzyw do wykonania zdrowego i smacznego napoju. Dzieci dostaną również do wykonania proste zadania związane z doborem składników żywieniowych w codziennym żywieniu: poznają proporcje codziennego spożywania węglowodanów, białka, owoców, warzyw i innych składników żywieniowych.

Następnie dzieci ułożą z papierowych puzzli kompozycję koszyka rozmaitości, w którym znajdą się najbardziej wartościowe składniki codziennej diety. W ten sposób powstanie pastelowy stragan wypełniony artykułami prawidłowego żywienia.

W drugiej części spotkania odbędą się zabawy muzyczne dla najmłodszych oraz zabawy integracyjne Dzieci-Rodzice. W nawiązaniu do pierwszej części spotkania przygotowane zostały piosenki związane z owocami i warzywami. Dzieci będą „zbierać” jabłka, gruszki, truskawki, oraz wykopywać z grządek wybrane warzywa.

Więcej…
 


Strona 3 z 279