Wydarzenia

Dzień Otwarty w Com-Com Zone

Sobota 22 września jest Dniem Otwartym Centrów Rozwoju Com-Com Zone. Już po raz kolejny będzie można skorzystać z wielu aktywności sportowych w wyjątkowych cenach. Tegoroczny Dzień Otwarty rusza pod hasłem: „Wszystkie aktywności za 5 zł”, a ponadto jest okazją do wygrania nowego I Pada. Centra Rozwoju Com-Com Zone co roku organizują Dzień Otwarty dla swoich klientów, tych obecnych oraz przyszłych. Jest to najlepsza okazja, by zapoznać się z ofertą nowoczesnych centrów sportu i wypróbować swoich sił w różnych dyscyplinach. Jesień to najlepsza okazja na wybór aktywności pod dachem nowoczesnego centrum sportowego, w którym przez cały rok można dbać o swoją kondycję i sylwetkę.

Więcej…
 

Chcemy być dobrym sąsiadem

Czy wiesz, jakie zmiany organizacyjne i technologiczne zaszły w ostatnich latach w krakowskiej hucie ArcelorMittal Poland? Czy wiesz, jak dzisiaj nasz zakład oddziałuje na tereny sąsiednie? Czy wiesz, jak skontaktować się z nami w sprawach dotyczących ochrony środowiska? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania informacyjnego, na które zapraszamy mieszkańców osiedli sąsiadujących z krakowską hutą. Spotkanie rozpocznie się 8-go października 2012 r. o godzinie 16:00 w siedzibie ArcelorMittal Poland Oddział w Krakowie, ul. Ujastek 1, w sali 157 w budynku administracyjnym Z. Będzie to także okazja, by zobaczyć, jak zmieniła się krakowska huta na przestrzeni lat. Dla chętnych zaaranżowaliśmy wizytę w zakładzie, dlatego prosimy o potwierdzenie przybycia do 2-go października 2012 r. pod numerami telefonów: 800 800 331 lub (12) 290 16 82. Przewidujemy, że spotkanie potrwa ok. 2 godziny.

 

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Nowohucka Biblioteka Publiczna jest partnerem projektu „Zajrzyj do Huty”. Jest to już czwarta edycja imprezy przygotowywanej przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa wraz z Partnerami z Muzeum Rozproszonego Nowej Huty, a druga w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W ramach tego wydarzenia Biblioteka zaprasza 22.09.2012 o godz. 10.15 do Filii nr 4, os. Zgody 7 na spotkanie „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”, któremu towarzyszyć będzie otwarcie wystawy „Historia bibliotek publicznych w Nowej Hucie” oraz prezentacja multimedialna ukazująca historię nowohuckich bibliotek publicznych mgr Izabeli Ronkiewicz-Brągiel. Informację o nowych funkcjach i zadaniach Nowohuckiej Biblioteki Publicznej przekaże Dyrektor mgr Zofia Konik. 

 

Anima Sana In Corpore Sano - W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch

Od kilku lat w Polsce i na świecie nasila się proces starzenia się społeczeństwa. W samym Krakowie z roku na rok wzrasta liczba osób w wieku poprodukcyjnym, których liczba, zgodnie z prognozami GUS, wyniesie w 2030 r. ok. 30% ogółu mieszkańców miasta. W zaistniałej sytuacji niezwykle ważne jest podejmowanie inicjatyw skierowanych do środowiska seniorów.

Więcej…
 

I Festiwal Zaklęte w Dyni

Dyniowe festiwale odbywają się na całym świecie, m.in.: w USA, Kanadzie i Niemczech.  Dlatego też Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty podjęli wspólne starania, by od 2012 roku również Kraków mógł poszczycić się swoim dyniowym festiwalem. Od 7 lat w Klubie Ośrodka Kultury w Branicach odbywała się impreza o tematyce dyniowej, ale w związku z rosnącym zainteresowaniem tym wydarzeniem, organizatorzy rozszerzają jej zasięg organizując I Festiwal Zaklęte w Dyni.

Więcej…
 

POZA STEREOTYPEM - Senior Roku 2011

Mając na uwadze promowanie i nagradzanie aktywnych seniorów, którzy w różnych społecznie cenionych formach działalności wyróżniają się na tle innych, organizowany jest VI Małopolski Plebiscyt „POZA STEREOTYPEM - Senior Roku 2011”, czyli głosowanie na najciekawszą postać starszego pokolenia minionego roku, mogącą stanowić wzór do naśladowania i przykład dla innych. Organizator Plebiscytu chce wyróżnić ponadprzeciętne postawy seniorów. Plebiscyt służy także popularyzacji tych osób i ich działań. Inicjatywa, jak i fakt zdobycia tytułu będzie nagłaśniany w mediach oraz publikacjach własnych Organizatora Plebiscytu. Plebiscyt prowadzony jest na terenie Województwa Małopolskiego.

Regulamin plebiscytu

Formularz karty zgłoszenia

Formularz rekomendacji

Formularz oświadczenia

 


Strona 253 z 279