Wydarzenia

Nowohucki Dzień Dziecka

Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta w tym jedynym szczególnym dniu postanowiła oddać dzielnicę w ręce jej najmłodszych mieszkańców. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci w sobotę 4 czerwca 2011 r. Nowohucki Dzień Dziecka rozpoczął się od barwnego przemarszu, rozśpiewanego korowodu.

Więcej…
 

Podziękowania

W imieniu Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta składam podziękowania za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach i organizacji Nowohuckiego Dnia Dziecka Radnym Dzielnicy, szczególnie Pani Wiesławie Zboroch – Członkowi Zarządu Dzielnicy oraz Pani Dyrektor Małgorzacie Jezutek i pracownikom Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta.

Serdeczne dziękuję sponsorom Nowohuckiego Dnia Dziecka, którzy poprzez swoje wsparcie dali radość dzieciom.

Więcej…
 

Miejski Dzień Dziecka w dniu 28 maja na Com-Com Zone ul. Ptaszyckiego 6

 

(Kliknij, aby powiększyć)

 

 

Otwarte spotkanie społecznych opiekunów zabytków

Dnia 20 kwietnia br. (środa) o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 5) odbędzie się otwarte spotkanie społecznych opiekunów zabytków. Spotkanie pt. Jak pisać kroniki rodzinne? poprowadzi Szczepan Świątek, pracownik Archiwum Państwowego w Krakowie.

(Kliknij, aby powiększyć)

 

Wykład Pawła Kozakiewicza oraz występ Klubowej Grupy Poetica

Nowohucka Akademia Seniora zaprasza na wykład Pawła Kozakiewicza oraz występ Klubowej Grupy Poetica z programem Przychodzimy do Ciebie… (scenariusz i reżyseria Janusz Rojek). Podczas wykładu omówione zostaną następujące zagadnienia: pontyfikat Ojca Świętego w kontekście 8 błogosławieństw, historia i znaczenie historyczne przymiotu błogosławiony, próba odpowiedzi na pytanie – Jan Paweł II – dlaczego błogosławiony? Zapraszają Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.
Wstęp wolny.

18 kwietnia 2011 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

 

Dni Ziemi w wielkanocnym klimacie

Sadzonki kwiatów balkonowych i drzew za surowce wtórne, występy dzieci i młodzieży krakowskich szkół, prezentacje proekologicznych inwestycji, wycieczki piesze i rowerowe, szkolenia z zakresu pielęgnacji zieleni. Już czternasty raz Kraków włącza się w międzynarodowe obchody Dni Ziemi.

 

 

Więcej…
 


Strona 262 z 264