Wydarzenia

Grudzień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Logo Ośrodka Kultury Kraków-Nowa HutaNadchodzi ulubiony czas w roku dla wielu z nas. W domach czuć już zapach piernika, myślimy już o świątecznych prezentach i porządkach. Także w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta poczuć będzie można świąteczna atmosferę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą grudniowych spotkań!

Więcej…
 

Mnemotechniki

Mnemotechniki - wykład NASKolejny wykład dla słuchaczy Nowohuckiej Akademii Seniora poprowadzi Magdalena Miłecka - studentka porównawczych studiów cywilizacji i pedagogiki. Prowadząca przybliży tematykę ludzkiej pamięci, jej rodzajów i opowie o tym, jak można usprawnić swoją pamięć. Słuchacze zapoznają się z rodzajami mnemotechnik i praktycznymi sposobami ich wykorzystania, dowiedzą się w jaki sposób łatwiej zapamiętywać numery telefonów, nazwiska i twarze, daty i wydarzenia, a także do czego służy mapa myśli i jak ją zrobić. Zapraszamy 1 grudnia 2014 r. o godz. 15.00, os. Centrum A 6a.  Organizatorami Nowohuckiej Akademii Seniora są: Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta. Wstęp wolny dla słuchaczy NAS.

 

Koncert z cyklu: 20 koncertów na 20-lecie Sinfonietty Cracovii

Koncert "Daj się zaskoczyć..." - plakat28 listopada o godz. 18.00 w sali kinowej Szkoły Aspirantów PSP (ps. Zgody 18) odbędzie się koncert pt. "Daj się zaskoczyć...". Koncert organizowany jest w ramach cyklu 20 koncertów na 20-lecie Sinfonietty Cracovii. W programie: Wojciech Kilar, Krzysztof Penderecki, Krzesimir Dębski, muzyka filmowa. Dyrygował będzie Jurek Dybał. Wstęp wolny. Koncert zorganizowano we współpracy ze Szkołą Aspirantów PSP.

 

Andrzejki dla dzieci w Klubach Herkules, Jedność i Mirage

Andrzejki dla dzieci - plakatAndrzejkowy wieczór zbliża się wielkimi krokami, a w Klubach Ośrodka Kultury imprez andrzejkowych ciąg dalszy. W najbliższych dniach mnóstwo wróżb i dobrej zabawy przy muzyce czeka na dzieci w Klubach Herkules, Mirage i Jedność.

27.11., GODZ. 16.00, Magia wśród nas

Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29). Zapisy w Klubie do 26 listopada (tel. 12 681 00 77, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Wstęp: 5 zł.

Więcej…
 

Andrzejki dla dorosłych i seniorów w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Andrzejki dla dorosłych - plakat25.11., GODZ. 16.00-21.30, Andrzejkowy wieczorek taneczny

Klub Jędruś (os. Centrum A 6a). Klub Jędruś zaprasza na zabawę taneczną dla seniorów przy muzyce granej na żywo przez zespół Format. Na uczestników wieczoru czekają również wróżby i zabawy andrzejkowe. Możliwe wcześniejsze dokonanie rezerwacji telefonicznie w godzinach otwarcia Klubu (12 644 68 10 wew. 21, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Wstęp: 20 zł.

Więcej…
 

Imprezy dla dzieci w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

POSZUKIWANIE ANDRZEJKOWYCH LAMPIONÓW

24 listopada 2014 r. - godz. 15.00-17.00, ul. Truskawkowa 4
Andrzejki dla dzieci z Klubu Młodego Odkrywcy organizowane przez Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbędą się jak co roku w Muzeum Archeologicznym - Oddział w Branicach. W tym niezwykłym miejscu o magicznym klimacie, z tajemniczymi, pełnymi uroku pomieszczeniami, dzieci poszukiwać będą zaginionych lampionów z wróżbami. Szczegółowe informacje w Klubie. Wstęp wolny.

Więcej…
 


Strona 262 z 363