Wydarzenia

Dzień Ratownika Medycznego

dzien-ratownikaKlub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Kościelniki, ul. Płoszczyny 1) dnia 19.10 w godz. 17:00 - 19:00 zaprasza na Dzień Ratownika.

Więcej…
 

XI Mobilny Punkt Obsługi Klienta MPEC na Kazimierzu!

mpec-mobilny-punktMPEC w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje w ścisłym centrum Krakowa. Jedną z nich będzie rozbudowa sieci cieplnej na obszarze Kazimierza. Prace mają objąć ulice: Przemyską, Rzeszowską, Miodową, Berka Joselewicza i Halicką.

MPEC zaprasza wszystkich zainteresowanych przyłączeniem do miejskiej sieci do XI Mobilnego Punktu Obsługi Klienta MPEC. Pracownicy spółki będą czekali na krakowian w znanym już mieszkańcom namiocie, w dniach od 19 do 23 października (poniedziałek – piątek), w godzinach od 15.00 do 17.30, na rogu ulic Starowiślnej i Miodowej.

Więcej…
 

Maluchowo

maluchowoKlub Malucha działający w Klubie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta to doskonałe przygotowanie Twojego dziecka do funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Zajęcia są pełne śpiewu, tańców, ruchu, malowania, lepienia i czytania. Poprzez zabawę dzieci ćwiczą zdolności poznawcze, społeczne, manualne i ruchowe.

Więcej…
 

Konferencja poświęcona Tadeuszowi Pawlikowskiemu

pawlikowskiZapraszamy do udziału w konferencji naukowej poświęconej Tadeuszowi Pawlikowskiemu, która odbędzie się w dniach 21 i 22 października 2015 w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory (Kraków, Rynek Główny 35).

W konferencji można będzie posłuchać referatów uznanych badaczy teatru z całej Polski, m.in. prof. Jana Michalika, prof. Anny Kuligowskiej-Korzeniewskiej i prof. Dobrochny Ratajczakowej. Przedstawią oni fenomen teatru Pawlikowskiego z różnych, często nieoczekiwanych perspektyw, ukazując nie tylko jego wielowymiarowość i ponadczasowość, ale i związane z nim kontrowersje.

Więcej…
 

Taneczne powitanie jesieni

powitanie-jesieniKlub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1) dnia 17.10 w godz. 16:00 - 18:00 zaprasza na Taneczne Powitanie Jesieni.

Więcej…
 

Jesienna biesiada dla dorosłych

jesienna-biesiadaKlub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Wolica, ul. Drożyska 3c) dnia 17.10 o godz. 16:00 zaprasza na Jesienną Biesiadę, czyli imprezę integracyjna dla mieszkańców.

Więcej…
 


Strona 263 z 411