Wydarzenia

Kuchnia z różnych stron świata

kuchniaKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 25.02. o godz. 18:00 zaprasza na nowy cykl spotkań "Kuchnia różnych stron świata" dla kobiet w każdym wieku.

Więcej…
 

Koronkowe świeczniki - warsztaty dla dorosłych z cyklu "Anty-nuda"

swiecznikiKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 23.02. o godz. 17:30 zaprasza na kolejne warsztaty dla dorosłych z cyklu Anty-nuda. Masz wolny czas? Przyjdź do nas! Podczas warsztatów nauczymy się jak wykonać koronkowe świeczniki, wykorzystując do tego serwetki. Warsztaty to wspaniała okazja aby wykonać samodzielnie wyjątkową ozdobę do swojego domu.

Wstęp wolny.

 

Wędrówki po starożytnej Grecji

grecjaKlub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) dnia 22.02. o godz. 16:00 zaprasza na spotkanie pt. "Wędrówki po starożytnej Grecji"

Więcej…
 

"Sztuka totalitarna - niechciane dziedzictwo" - wykład

Nowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) dnia 22.02. o godz. 15:00 zaprasza na wykład pt. "Sztuka totalitarna - niechciane dziedzictwo".

Podczas kolejnego spotkania w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora słuchacze wysłuchają wykładu z zakresu historii sztuki. Jego tematem będzie sztuka, która powstała pod wpływem panujących systemów totalitarnych. Niosąca w sobie niejednokrotnie wysokie wartości estetyczne, staje się jednak w ogólnym przekonaniu dziedzictwem niechcianym, odrzucanym. O dziełach sztuki totalitarnej, ich wartości historycznej oraz o tym czy należy je chronić czy raczej usuwać opowie Helena Postawka-Lech. Organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp wolny dla słuchaczy NAS.

 

Warsztaty dla małych i dużych - rodzinna zabawa w teatr

teatrKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15) dnia 15.02. w godz. 17:00 - 19:00 zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Warsztaty dla Małych i Dużych, to doskonała okazja, aby rodzinnie zabawić się w teatr. Warsztaty będą oparte na klasyce literatury dziecięcej. Uczestnicy wspólnie stworzą dekoracje oraz kostiumy, a także wcielą się w różne role. Efekty swojej pracy zaprezentują na scenie. Będzie dużo dobrej zabawy oraz śmiechu. To okazja, aby spędzić czas w bajkowej atmosferze i pobawić się ze swoimi najbliższymi. Na najmłodszych będzie czekał kącik malucha. Warsztaty Poprowadzi Magdalena Rutkowska-Oliwa, instruktor z Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, ciocie. Wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić.

Wstęp wolny.

 

25 serc walentynkowych

walentynki_2016Walentynki cieszą się coraz większą popularnością, także wśród dzieci. Uczestnicy z wielką radością wycinają papierowe serca i wykonują walentynkowe laurki. Klub Jedność postanowił połączyć walentynki z obchodami 25-lecia Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta i zorganizować imprezę dla dzieci pod hasłem 25 Serc walentynkowych.

Więcej…
 


Strona 264 z 433