Wydarzenia

Dobra dieta - profilaktyka zdrowia - wykład

dobra-dietaNowohucka Akademia Seniora zaprasza na wykład dotyczący prawidłowego żywienia, szczególnie dla osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami nerek.

Więcej…
 

Tu była… Moda Polska

moda-polskaDnia 14 października 2015 r., w godz. 15:00-18:00, zapraszamy na happening przed dawnym domem Mody Polskiej przy Placu Centralnym, gdzie można było nabyć elegancką odzież. Postaramy się odtworzyć ducha tamtych lat!

Więcej…
 

Narodowa Loteria Paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

loteria-paragonowaAby wziąć udział w loterii, wystarczy że zrobisz jednorazowo zakupy za min. 10 zł i odbierzesz paragon fiskalny. Następnie zarejestruj paragon fiskalny w miesiący zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl. Pamiętaj o tym, aby zachować oryginały wsztkich zgłoszonych paragonów fiskalnych!

Weo wygrania m.in. 12 samochodów Opel Astra, 4 samochody Ople Insignia, 72 laptopy Lenovo ThinkPad oraz 84 tablety Apple iPad Air 2.

WIęcej informacji na temat loterii w regulaminie oraz na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Weź paragon, graj o ngarody!

 

Mistrz w Nowej Hucie

schellerW Zespole Szkół Zawodowych nr 2, w kwietniu odbyły się warsztaty kulinarne dla uczniów klas gastronomicznych z mistrzem oraz gwiazdą programów telewizyjnych Kurtem Schellerem. Po wspólnym gotowaniu odbył się uroczysty bankiet, na którym uczniowie nowohuckiej szkoły mogli pochwalić się przybyłym gościom przygotowanymi potrawami. Dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie był to dzień pełen wrażeń, który niewątpliwie pogłębił i rozpalił w nich pasję gotowania!

 

Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty - Grębałów

grebalow14 października 2015 r. o godz. 14.00 zapraszamy do oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Dzieje Nowej Huty (os. Słoneczne 16), na otwarcie wystawy Zapomniane dziedzictwo Nowej Huty - Grębałów.

Więcej…
 

Dzielnica wspiera niepełnosprawnych

dzielnica-wspiera-niepelnosprawnychJednym z zadań Dzielnicy, określonym w jej statucie, jest finansowanie programów wspierających osoby niepełnosprawne. Na realizację tych programów dzielnica obligatoryjnie przeznacza co najmniej 5% środków finansowych będących w jej dyspozycji. „Osiemnastka” część z tych środków postanowiła przekazać do dyspozycji organizacji pozarządowych.

Więcej…
 


Strona 264 z 411