Wydarzenia

Stacja Wersalik #3

stacja_wersalikKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza małych i dużych na warsztatowe popołudnie na os. Ogrodowym 15. Już po raz trzeci na STACJI WERSALIK spotkają się miłośnicy warsztatów wszelakich. W sobotę 25 marca w godz. 16:00-19:00 całe pokolenia - dzieci, rodzice i dziadkowie będą mogli wspólnie spędzić czas wolny - a na nudę miejsca nie będzie!

Więcej…
 

Praca dla Młodych - płatne staże z możliwośćią zatrudnienia

inbit_pracaJeśli nie skończyłeś 30. roku życia i jesteś osobą niepracującą tj. bierną zawodowo masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem kolejny nabór do projektu „Praca dla Młodych”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych, pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Więcej…
 

IV edycja plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

inwestycja„Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom” to jedyny przegląd projektów mieszkaniowych oparty na subiektywnych ocenach nabywców i osób planujących zakup nieruchomości. O zwycięstwie decyduje bowiem suma głosów oddanych przez potencjalnych klientów, a nie przedstawicieli branży. Nie dziwi zatem, że tytuł przyznawany przez czytelników dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” co roku budzi duże zainteresowanie deweloperów. Trudno o lepsze świadectwo sukcesu inwestycji niż pozytywne opinie przyszłych mieszkańców.

Więcej…
 

Między mną a tobą - recital Laury Łącz

laczStowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 20.03 o godz. 15:30 zapraszają na jedyny w Nowej Hucie, wyjątkowy występ znanej i popularnej aktorki teatralnej i filmowej, pisarki Laury Łącz. W programie recitalu między innymi piosenki okresu międzywojennego, jak również współczesne, przeplatane poezją Tuwima, Leśmiana, Gałczyńskiego.

Wstęp wolny!

 

Świetlica środowiskowa "Familka"

familkaOd 1 marca 2017 r. na os Górali 15 w Nowej Hucie (vis a vis Szkoły Pallotynów) działa świetlica FAMILKA, do której bezpłatnie mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-14 lat. Miejsc w świetlicy jest 32. Zapraszamy dzieci mieszkające w okolicy do uczęszczania do naszej świetlicy.

Więcej…
 

Kobieta – czar, kobieta – kwiat… - Dzień Kobiet w Klubie Pod Kasztanami

dzien_kobietKlub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta działający na os. Kościelniki przy ul. Płoszczyny 1 zaprasza 18.03.2017 na godz. 19.00 wszystkie Panie na kobiece świętowanie z okazji Dnia Kobiet! Mottem tegorocznego Dnia Kobiet w Klubie Pod Kasztanami jest chińska sentencja „Kobieta-czar, kobieta-kwiat, Ona jak zorzy blask, co padł, gdy zechce, życia mrok odciemni”. Magiczna moc, delikatność kwiatu, powab, blask siły i czaru płci pięknej potrafią rozjaśniać i ubarwiać życie. Jednym słowem kobieta to kwiat, bez której świat by zbladł!

Więcej…
 


Strona 4 z 255