Wydarzenia

Ślady trzech wojen - spacer

trzy_wojnySpacer prezentujący militarne pozostałości z I i II wojny światowej oraz okresu zimnej wojny w ramach projektu Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie*.

Więcej…
 

Nowohuckie miejsca fantomowe - spacer

miejsca_fantomoweSpacer po kultowych miejscówkach z przeszłości w ramach projektu Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie*.

Prowadzenie: Maria Wąchała-Skindzier (MHK – Oddział Dzieje Nowej Huty). Wstęp wolny - obowiązują zapisy do 24 VIII: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

26 sierpnia 2017 r., godz. 15.00, Start: MHK – Oddział Dzieje Nowej Huty, os. Słoneczne 16, Kraków.

Więcej…
 

Błękitne oko Nowej Huty - spacer

blekitne_okoZapraszamy na spacer wokół Zalewu Nowohuckiego i rzeki Dłubni w ramach projektu Alternatywny Przewodnik po Nowej Hucie*.

Prowadzenie: Marcin Pawlik (Nowa Huta Travel, Ecotravel). Wstęp wolny - obowiązują zapisy do 24 VIII: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

27 sierpnia 2017 r., godz. 17.00, Start: Zalew Nowohucki - Dom Wędkarza, Kraków.

Więcej…
 

Stale o Nowej Hucie

stale_nhSzanowni Państwo, dnia 18 lipca 2017 r. zapraszamy do naszego nowohuckiego oddziału na zwiedzanie kolejnej już odsłony wystawy Stale o Nowej Hucie (os. Słoneczne 16).

Więcej…
 

Gra miejska "Łowcy Wielokątów" - zaproszenie do udziału

lowcyGra Miejska to niezwykle atrakcyjna dla dzieci kreatywna zabawa plenerowa. "Łowcy Wielokątów" zaprezentują młodym ludziom Kraków poprzez zadania matematyczne, które trzeba będzie wykonać, aby pokonać trasę gry.

Więcej…
 

„Krok w przyszłość” - mFundacja ogłasza II edycję konkursu

krok_w_przyszloscFundacja mBanku ponownie wyróżni najlepsze prace studenckie z matematyki. Na zwycięzcę konkursu „Krok w przyszłość” czeka 20 tys. zł oraz statuetka STEFCIO, która symbolizuje wybitnego matematyka – Stefana Banacha.

mFundacja ogłasza kolejną edycję konkursu „Krok w przyszłość”. Ponownie przyzna nagrody za przedstawione i obronione prace magisterskie lub licencjackie oraz opublikowane w międzynarodowych czasopismach naukowych samodzielne prace z dziedziny matematyki.

W ubiegłorocznej edycji konkursu zwyciężył Wojciech Górny z Uniwersytetu Warszawskiego, który otrzymał główną nagrodę za pracę pt. „Zagadnienia najmniejszego gradientu”.

Więcej…
 


Strona 4 z 284