Wydarzenia

Konkurs na zielnik: Magiczna moc lecznicza roślin i kwiatów

zielnikCzy wiesz jak działa rumianek, krwiściąg lekarski czy inne rośliny? Przyroda to największa apteczka na świecie, to niezliczone zasoby medycyny naturalnej, które od setek lat były wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń. Spacerując po parku, czy łące podziwiamy piękne, barwne rośliny, często nie wiedząc nic o ich leczniczych właściwościach. Jak można je odkryć? Może robiąc własny zielnik?

Więcej…
 

Lato z Krakowską Kartą Rodzinną

lato_kkrDzieci i młodzież, legitymujące się ważną Krakowską Kartą Rodzinną, zapraszamy w okresie wakacyjnym do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Park Trampolin Go Jump, ul. Rzemieślnicza

Park Trampolin Go Jump, ul. Centralna
Centrum Wspinaczkowe Forteca, ul. Ludowa
Centrum Wspinaczkowe Forteca, ul. Racławicka
Kino Kijów Centrum
Kino Mikro
Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino
Bezpieczne Wakacje w Parku Wodnym

 

Warsztaty rozwojowe w Klubie Rodziców w ARTzonie

klub_artzonaSzanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wakacyjny cykl warsztatów rozwojowych w Klubie Rodziców w ARTzonie, które poprowadzą Agnieszka Wódz oraz Fundacja Będziemy Rodzicami.

13, 19 lipca, 24 sierpnia 2017 r., godz. 11.00-13.00, ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, Kraków.

Więcej…
 

Dyskretne piękno / Arkadiusz Szczypel - wernisaż wystawy

szczypelOśrodek Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na wernisaż wystawy prac Arkadiusz Szczypela do Galerii OKN na os. Górali 5 w Krakowie. Wystawę można oglądać do 18 sierpnia 2017 roku. Wstęp wolny!

11 lipca 2017 r., godz. 18.00, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, Kraków.

Arkadiusz Szczypel - urodzony w 1996 r. w Krakowie. W 2016 r. ukończył Liceum Plastyczne w Katowicach na specjalizacji złotnictwo. Obecnie studiuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego. W Galerii OKN zaprezentuje swoje prace malarskie, które zatytułował „Dyskretne piękno”.

Więcej…
 

Schron bierny Regelbau 668 w Rudawie – zwiedzanie

schronZwiedzanie niemieckiego schronu ze Stowarzyszeniem „Rawelin”. Wycieczka w ramach cyklu Podróże po historii i kulturze.

Wstęp wolny – koszty dojazdu komunikacją miejską we własnym zakresie!

8 lipca 2017 r., godz. 9.00, Zbiórka: Ośrodek Kultury Norwida, os. Górali 5, Kraków.

Dojazd: 2 bilety miejskie - I strefa + 2 bilety aglomeracyjne - II strefa. Powrót ok. godz. 16.00. Zapisy do 6 VII: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

Krakowianie wybrali Inwestycję Przyjazną Mieszkańcom

nieruchomosciPo raz czwarty mieszkańcy Krakowa i okolic oraz wszyscy zainteresowani zakupem nieruchomości w Małopolsce zdecydowali, która inwestycja mieszkaniowa najbardziej odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom.

Głosowanie w ramach Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom trwało od lutego bieżącego roku, za pośrednictwem dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” oraz strony internetowej www.plebiscyt.krn.pl. Gala finałowa odbyła się 22 czerwca w Centrum Witek Home w Modlniczce. Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom jest jedynym w regionie rankingiem projektów deweloperskich, w którym o zwycięstwie decydują klienci, a nie eksperci zawodowo związani z branżą. Dzięki temu otrzymujemy informację o rzeczywistych preferencjach osób inwestujących w nieruchomości, zarówno na własny użytek, jak i z myślą o wynajmie.

Więcej…
 


Strona 5 z 284