Wydarzenia

Żegnaj zimo, witaj wiosno! - wiosenny warsztaty plastyczne

witaj_wiosnoZima już wszystkim się znudziła, teraz z niecierpliwością oczekujemy na wiosnę. Wiosna to ciepły wiatr, coraz dłuższy dzień, dużo słońca i coraz więcej zieleni wokół. Zaczynają pojawiać się listki na drzewach i kwitnąć pierwsze kwiaty, przyroda budzi się do życia. Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) dnia 21.03. o godz. 16:00 zaprasza dzieci na spotkanie przybliżające tradycje i zwyczaje topienia Marzanny. W tym roku wraz dzieci wspólnie wykonają kukiełki marzanny i wyruszą z Klubu na powitanie i szukanie pierwszy oznak wiosny. Uczestnicy spotkania wykonają także prace plastyczne - stworzą samodzielnie pierwsze wiosenne kwiatki (przebiśniegi, krokusy, zawilce). Przyjdź - poszukaj z Klubem Jedność wiosny!

Wstęp wolny!

 

Projekt Wspólna Sobota: Budujemy Nową Hutę - warsztaty rodzinne

budujemy_huteKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 18.03. w godz. 11:30 - 13:30 zaprasza rodziców i dzieci na warsztaty techniczno-plastyczne w dużym formacie połączone z rozmową o budżecie obywatelskim, które odbędą się 18.03. w godz. 11:30 – 13:30. Uczestnicy spotkania w Klubie najpierw wspólnie stworzą mapę 3D Nowej Huty, a następnie wypełnią ją pomysłami na zmiany, które uczynią dzielnicę bardziej przyjazną dzieciom i ich rodzicom.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Akademia Zdrowia: Piękne dłonie

piekne_dlonieKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 16.03. o godz. 17:00 zaprasza wszystkie panie na spotkanie z konsultantką kosmetyczną pod hasłem Wiosenna pielęgnacja ciała - Piękne dłonie w ramach cyklu Akademia Zdrowia. W trakcie spotkania odbędzie się krótki wykład na temat kondycji skóry po zimie, podczas którego zostaną przedstawione sposoby regeneracji wysuszonej i odwodnionej skóry.

Wstęp: 5 zł

 

Kwiaty zaklęte w szkle

kwiaty_w_szkleKlub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17) dnia 16.03. w godz. 15:30 - 16:30 zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat na kolejne warsztaty z cyklu Czwartek z plastyką.

Więcej…
 

Warsztaty na Księżycu - Międzynarodowe Warsztaty Teatralne

moon2Już po raz szósty spotkają się aktorzy Teatru Zeotrope z Francji i młodzież cyrkowa z Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Tym razem jednak międzynarodowe spotkanie będzie miało charakter otwarty, a aktorzy i cyrkowcy zaproszą do współpracy mieszkańców Krakowa.

Więcej…
 

Wykład: Kolorowy świat planet

swiat_planetNowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) dnia 13.03. o godz. 15:00 zaprasza na wykład pt. Kolorowy świat planet.

Więcej…
 


Strona 5 z 255