Wydarzenia

SUPERHEROES / Koncert Promujący Płytę Zespołu Wicked Heads + Wystawa Łukasza Lendy

wickedKrakowska premiera debiutanckiej płyty zespołu Wicked Heads pt. „Superheroes”, połączona z wystawą grafik ilustrujących utwory zespołu autorstwa Łukasza Lendy.

20 października 2017 r., godz. 20.00, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, Kraków.


Wicked Heads to krakowski zespół, łączący w swojej muzyce estetykę melodii południa Stanów Zjednoczonych, bluesa i alt-country. Nie stroni także od klimatów z pogranicza alternatywnego rocka. Grupa działa od 2013 roku, obecnie tworzy ją czterech doświadczonych muzyków, z których każdy ma swój indywidualny dorobek artystyczny. Zespół może pochwalić się licznymi osiągnięciami m.in. : I miejsce na Bluesroads Festival 2015, oraz wyróżnienie dla najlepszego gitarzysty i basisty festiwalu, I miejsce na VI edycji konkursu Radia Kraków Megafon 2015, Grand Prix i Nagroda Publiczności na Galicja Blues Festival Krosno 2015, wyróżnienie na Rybnik Blues Festival 2014, II miejsce w kategorii "Odkrycie Roku 2015" kwartalnika "Twój Blues", występy na prestiżowych festiwalach Olsztyńskie Noce Bluesowe, Suwałki Blues Festival.

Więcej…
 

Akademia Zdrowego Łakomczucha

lakomczuchAkademia Zdrowego Łakomczucha - cykl spotkań edukacyjnych ze specjalistami zakończony konkursem żywieniowym. Program edukacyjny dla rodziców małych dzieci w ramach akcji ZDROWE ŻYWIENIE - MĄDRE MYŚLENIE

Więcej…
 

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Hutnik Cup 2017

hutnikSzanowni Państwo, Klub Sportowy Hutnik Kraków oraz Akademia Piłkarska Hutnik Kraków zapraszają na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Hutnik Cup 2017, który odbędzie się w dniach 7-8 października 2017 na Obiektach Klubu Sportowego Hutnik Kraków (ul. Ptaszyckiego 4, Kraków). Rozgywki przeznaczone dla roczników U10 i U9 oraz młdoszych. Z każdego rocznika zagra po 20 drużyn.

Turniej objęty jest patronatem zarządu Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

 

Klub Rodziców: Akademia Rodzica - akceptacja przede wszytkim!

klub_dukatKlub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) dnia 11.10. godz. 17:00 - 18:30 zaprasza na spotkanie o tolerancji i akceptacji.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Klubowa Skarbnica Rodzinna - pudełko pełne wyobraźni

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 11.10. w godz. 16:30 - 17:30 zaprasza na zajęcia teatralne dla dzieci i rodziców, podczas których uczestnicy będą się uczyć jak coraz lepiej mówić i ruszać się, świadomie używać swoich rąk, nóg, głosu. A przede wszystkim jak podczas zabawy w teatr uruchamiać swoją wyobraźnię.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Klub Rodziców: Dogoń Pegaza

klub_303Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 9.10. w godz. 17:00 - 18:30 zaprasza na międzypokoleniowe kreatywne zajęcia dla dzieci 6-9 lat i ich opiekunów. Zajęcia podzielone będą na różne aktywności m.in. Cyrk to nauka żonglowania, kręcenie talerzami, poi i inne ciekawe cyrkowe wyzwania. Gry podwórkowe, które już powoli odchodzą w zapomnienie na zajęciach przeżyją swoją drugą młodość. Przypomnimy Rodzicom, a dzieci nauczymy jak można wykorzystać nakrętki od słoików, kapsle, kredę i nie tylko. Muzyka to rytm, rytm to zabawa… na tych zajęciach będzie można spróbować swoich sił w grze na jambach. Duo-akro to nie lada wyzwanie, ponieważ na tych zajęciach będziemy ćwiczyć wygibasy i różne akrobatyczne triki.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 


Strona 5 z 301