Wydarzenia

Truskawkowy Dzień Dziecka

truskawkowy_dzien_dzieckaKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 7.06. o godz. 11:00 serdecznie zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich uczestników festynu czeka wiele atrakcji. W tym dniu królować będą truskawki. Maluszków zapraszamy do udziału w konkursie ruchowym „Truskawkowe potworki” oraz konkursie plastycznym „Truskawkowy Świat”. Dorosłym proponujemy próbę kulinarnych zdolności w konkursie „Najsmaczniejsze ciasto truskawkowe”. W trakcie imprezy dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z zabawek dmuchanych.

Impreza realizowana przy wsparciu finansowym Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Wstęp wolny.

 

Dni Nowej Huty 2017

dni-nowej-hutyMamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Nowej Huty 2017, które odbędą się dnia 10.06 (sobota) w godzinach od 14:00 do 22:00 na Łąkach Nowohuckich (między NCK a os. Centrum E).

W programie m.in. festyn rodzinny, występy znanych artystów oraz wiele wydarzeń towarzyszących. Podczas imprezy będą zbierane datki na rzecz podopiecznych fundacji Matio, opiekującej się dziećmi chorymi na mukowiscydozę.

Serdecznie zapraszamy!

 

Na wspólnej drodze - Kraków i Budapeszt w średniowieczu

krak_bud5 czerwca 2017 roku w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa zostanie otwarta wystawa, poświęcona średniowiecznym i wczesno nowożytnym losom Krakowa i Budapesztu. Węgry stają się modne. Kraj znakomitych win o kilkusetletniej tradycji, z których najbardziej znany jest tokaji. Langosz, który najlepiej smakuje po przyjemnej kąpieli w Balatonie. Po przyjemnościach ciała, coś dla ducha: literatura Maraiego, czy muzyka Liszta i Bartoka albo gimnastyka umysłu: kostka Erno Rubika.

Więcej…
 

Rodzinny piknik na Zgody

piknik_osiedlowy2Klub Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1) dnia 2.06. w godz. 16:00 - 18:00 zaprasza na osiedlowy piknik obfitujący w rozmaite atrakcje dla starszych i młodszych: warsztaty plastyczne, rodzinne zabawy podwórkowych: skakanie w gumę, rysowanie kredą na asfalcie, rzut piłką do kosza, skakanie na skakance, puszczanie baniek mydlanych i malowanie buziek. Nie zabraknie zabaw z chustą animacyjną. Rodzice będą mogli pobawić się razem z dziećmi oraz zagrać w gry stolikowe.

Wstęp wolny.

 

Różnidła - wernisaż wystawy

roznidlaKlub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26) dnia 2.06. o godz. 17:00 zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku uczestników zajęć prowadzonych przez artystkę, malarkę Inhę Sumina-Ruta w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

Więcej…
 

"Czereśnie" w C-2 Południe - koncert z piosenkami dla dzieci

czeresnieDnia 11.06. o godz. 11:00 zapraszamy na "Czereśnie" w C-2 Południe - wyjątkowy letni koncert z piosenkami dla dzieci. Wstęp wolny!

Więcej…
 


Strona 6 z 279