Wydarzenia

Klub Rodziców: Gimnastyka dla małych i dużych

klub_jedrusKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum, A 6a) dnia 5.10. w godz. 17:00 - 18:00 zaprasza na wspólną gimnastykę metodą Sherborne. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Katarzyna Niklas-Wołoszyn, psycholog, terapeutka rodzinna, psychodramatystka, mama dwóch brykających dziewczyn, Blanki i Adeli.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Baby Cafe - prawdziwy skarb

klub_dukatKlub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) dnia 4.10. w godz. 17:00 - 18:00 zaprasza na pełen humoru spektakl dla dzieci oparty na znanej wszystkim przypowieści o Synu Marnotrawnym. Spektakl wyjaśnia dzieciom, że prawdziwym skarbem jest rodzina oraz miłość, uczy posłuszeństwa wobec rodziców, tłumaczy małym widzom, że nie szata zdobi człowieka oraz wyjaśnia kim jest prawdziwy przyjaciel. Humorystyczne sceny, improwizowane dialogi aktorów z publicznością stworzą wspaniały spektakl, który na długo zapadnie w pamięci.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Bezpieczna droga do szkoły i do przedszkola

wersalikKlub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15) dnia 3.10. w godz. 16:00 - 17:30 zaprasza na spotkanie dla dzieci dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Pod okiem Strażnika Miejskiego dzieci poznają zasady ruchu drogowego oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Współorganizatorem zajęć jest Straż Miejska Miasta Krakowa.

Wstęp wolny!

 

Niedziela na rowerze. Dlaczego nie?

rowerPo tygodniowej przerwie zapraszamy serdecznie na pierwszą październikową edukacyjną wycieczkę rowerową. W niedzielę, 8 października od godz. 15:00 będziemy się wspólnie uczyć, jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na rowerze w Krakowie.

Więcej…
 

NCK – propozycje dla seniorów

nck_seniorzyW naszej ofercie jest wiele propozycji dla seniorów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowa wiedzę i aktywnie spędzać czas. Oto niektóre z nich.

Taneczny Klub Seniora
Program obejmuje naukę popularnych tańców
towarzyskich: walców angielskiego i wiedeńskiego, tanga, fokstrota, samby, cha-chy, disco oraz innych tańców zespołowych. Taneczne spotkania to doskonały czas na kontakty towarzyskie, na pobudzenie umysłu, poprawienie kondycji fizycznej i wyzwolenie pozytywnych emocji.

Hatha Joga
Hatha joga to system pracy z ciałem, oddechem i psychiką oparty na wielowiekowej tradycji indyjskiej. Jest to uniwersalna sztuka pozwalająca odnaleźć równowagę, spokój i odprężenie.

Więcej…
 

NCK dla młodych – czyli w co warto zainwestować swój czas

nck_mlodziezDla młodzieży, która pragnie twórczo, ciekawie i niecodziennie spędzać swój wolny czas, mamy propozycje, które pozwolą zdobyć nową wiedzę, rozwinąć talenty lub pogodzić przyjemne z pożytecznym. Oto kilka z nich.

Więcej…
 


Strona 7 z 301