Wydarzenia

Czy miłość to mit? - spektakl teatralny grupy Poetica

milosc_mitKlub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) dnia 12.03 o godz. 16:00 z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spektakl teatralny.

Corocznie Klubowa Grupa Poetica z okazji Dnia Kobiet przygotowuje spektakl teatralny tylko dla dorosłych. W tym roku przybyli do Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta będą mogli obejrzeć sztukę według scenariusza Lucyny Rutkowskiej, w reżyserii Magdaleny Rutkowskiej-Oliwy, z muzyką Roberta Lecha i kostiumami projektu Teresy Dąbek. Po spektaklu każda z pań otrzyma od panów kwiaty i poczęstunek. Będzie to możliwe dzięki współorganizatorom spotkania - Towarzystwu Przyjaciół Grebałowa oraz licznym grębałowskim dżentelmenom, którzy dbają o płeć piękną.

Wstęp wolny. Impreza tylko dla dorosłych!

 

Dzień Kobiet w stylu folk

folkKlub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26) dnia 9.03. o godz. 16:00 zaprasza na Dzień Kobiet w stylu folk.

Dzień kobiet to wyjątkowe święto wszystkich Pań - od małych dziewczynek po dojrzałe kobiety. To moment, aby złożyć życzenia wszystkim kobietom oraz sprawić by poczuły się one wyjątkowo. Z tej właśnie okazji Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza Panie na uroczyste spotkanie w Klubie Seniora. Imprezę uświetni koncert zespołu Krzesławianki pod kierunkiem pani Jadwigi Krzeczek, pasjonatki muzyki ludowej, chórzystki w Kościele pw. św. Judy Tadeusza w Krakowie-Czyżynach. Krzesławianki występują na różnego rodzaju imprezach plenerowych, okazjonalnych, przeglądach i konkursach. Od 2016 r. do grupy dołączyło 3 muzyków: Janusz Walczak - akordeon, Jan Podobiński - saksofon oraz Marek Zimmer – gitara. Będą kwiaty, słodycze i dużo dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Klubie.

 

Wszystko dla Pań - wieczór z okazji Dnia Kobiet

wszystko_dla_panKlub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) dnia 10.03. o godz. 18:00 zaprasza na wspólny wieczór z okazji Dnia Kobiet.

Więcej…
 

Rusz nie tylko głową - I Nowohucki Festiwal Naukowy

rusz_glowa1Uprzejmie informujemy, iż 10 marca 2017 roku odbędą się DNI OTWARTE w Szkole Podstawowej nr 91, os. Handlowe 4, w ramach Pierwszego Nowohuckiego Festiwalu Nauki.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami: 10 marca od godziny 17:00 do 19:00 na FESTIWAL NAUKI, w ramach którego zamienimy naszą szkołę w magiczny świat bajek i tajemnicze laboratorium skrywające niezwykłe tajniki sztuki i wiedzy.

rusz_glowa2W ramach festiwalu proponujemy:
- dla najmłodszych (dzieciaki z rocznika 2010) podróż w krainę baśni,
- dla starszych uczniów: warsztaty, pokazy, eksperymenty, gry, zagadki i wiele innych niespodzianek.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

 

W sile wieku - projekt opiekuńczo-aktywizujący skierowany do osób starszych

w_sile_wiekuSzanowni Państwo, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie informuje, od dn. 01.03.2017r. do dn. 28.02.2020 r. realizować będzie projekt pn.: „W sile wieku”, finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt pn.: „W sile wieku” skierowany jest do mieszkańców Krakowa, którzy ze względu na podeszły wiek (60+), stan zdrowia lub niepełnosprawność wymagają opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania podstawowych czynności dnia codziennego oraz ich opiekunów faktycznych.

Więcej…
 

Jestem kobietą... - spotkanie z okazji Dnia Kobiet

wierzyszKlub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c) dnia 6.03. o godz. 17:00 zaprasza wszytkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Jako hasło przewodnie tegorocznego Dnia Kobiet organizatorzy wybrali słowa piosenki Edyty Górniak: Jestem kobietą- jestem dobrem, jestem złem, jestem wodą, jestem ogniem, jawą i snem..., ponieważ wszystkie te emocje kobiety odnajdują w sobie. Taka jest kobieca natura, ale czy to źle? Kobieta jest podobno arcydziełem wszechświata - i tego się trzymajmy. Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza wszystkie panie na program artystyczny w wykonaniu Radosława Omiecińskiego, który odpowie na pytanie: czy mężczyźni dopiero 8 marca dostrzegają swoje kobiety? Miła atmosfera oraz wiele przyjemności dla ducha i ciała gwarantowane!

Wstęp: 10 zł

 


Strona 7 z 255