Wydarzenia

XVI Małopolski Konkurs Kucharsko - Cukierniczy - regionalnie i smacznie na os. Sportowym

konkurs_cukierniczyMałopolski Konkurs Kucharsko – Cukierniczy, który odbył się w dniach 22 - 23 marca w Zespole Szkół Specjalnych nr 14, ma już 16 letnią tradycję. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były produkty regionalne – jako inspiracja współczesnego stołu. W zmaganiach udział wzięło 17 grup kucharsko-cukierniczych z małopolski, Czech, Słowacji i Węgier. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty i Rady Dzielnicy XVIII.

Więcej…
 

Bibułkowe kwiaty - warsztaty dla dorosłych

bibulkowe_kwiatyKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 5.04., o godz. 19:00 zaprasza mieszkańców Chałupek na otwarte warsztaty, które odbędą się 5.04. o godz. 19.00. Uczestnicy nauczą się przygotowywać kwiaty z krepiny i układać kwiatowe kompozycje. Podczas spotkania każdy będzie mógł samodzielnie wykonać bibułkowe kwiaty, które zostaną użyte do wykonania palmy wielkanocnej.

Wstęp wolny!

 

Klub malucha - dzień otwarty

zuchy_maluchyDnia 6.04., w godz. 12:30 - 13:30 zapraszamy na Dzień Otwarty klubu malucha – Zuchy-Maluchy w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a). Podczas Dnia Otwartego dzieci będą uczestniczyć w przykładowych zabawach plastycznych, muzycznych i ruchowych, a rodzice zasięgną informacji dotyczących zapisów i zasad udziału dziecka w zajęciach Zuchów-Maluchów oraz poznają instruktorkę prowadzącą zajęcia. Zuchy-Maluchy to zajęcia dla rodziców z dziećmi w wieku 2-3 lat. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i piątki. Zajęcia oparte są na autorskim programie zajęć, którego celem jest wsparcie rozwoju sensomotorycznego i psychospołecznego, a także przygotowanie dzieci do przedszkola.

Wstęp wolny!

 

Wielkanocne warsztaty dla dzieci

warsztaty_dla_dzieciKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 5.04., o godz. 16:00 zaprasza na wielkanocne warsztaty dla dzieci.

Więcej…
 

Unikanie zagrożeń - spotkanie ze Strażą Miejską

zagrozeniaKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 3.04., o godz. 15:30 zaprasza dzieci na kolejne spotkanie ze Strażą Miejską. Tym razem tematem zajęć będzie Unikanie zagrożeń. W programie ciekawe zajęcia z wykorzystaniem gadżetów i materiałów edukacyjnych.

Wstęp wolny!

 

Projekt Wspólna Sobota: Wielkanocne warsztaty rodzinne

wielkanocne_warsztatyKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 1.04., w godz. 11:30 - 13:30 zaprasza na wielkanocne warsztaty rodzinne.

Co zrobić z opakowaniami po jajkach, które wykorzystujemy do świątecznych ciast? Z kartonowych opakowań można na przykład stworzyć zwierzaki, pojazdy i kwiaty. To wszystko i wiele więcej, na co tylko pozwoli wyobraźnia będzie można zrobić podczas wielkanocnych warsztatów w Klubie Jędruś pod okiem prowadzącej Anny Rateckiej.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 


Strona 8 z 264