Wydarzenia

Klub Rodziców: Zabawy z językiem angielskim

karinoPiosenki, wierszyki i rymowanki są doskonałym punktem wyjścia do wprowadzania i utrwalania zwrotów, wyrazów a nawet struktur gramatycznych. Piosenki najlepiej łączyć z aktywnością fizyczną, by zaspokoić dzieciom ich naturalną potrzebę ruchu. Teksty śpiewane czy mówione są doskonałym pomocą w przyswajaniu języka.

7.06. godz. 17.30-18.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Więcej…
 

Klub Rodziców: Zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci

karinoKlub Karino zaprasza na zajęcia plastyczne. Tego typu aktywność to sposób na świetną zabawę i ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu. Zajęcia plastyczne pobudzają też wrażliwość, kreują świadomość estetyczną, wyobraźnie i twórczą ekspresję.

7.06. godz. 16.00-17.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków

 

Klub Rodziców: Witajcie w naszej bajce - "Opowieść o dobrym czowieku"

klub_dukatKlub Dukat zaprasza na spektakl Teatru Eden. To historia kupca, któremu dane było wpierw zaznać ludzkiej obojętności, a potem - współczucia oraz wsparcia.

6.06. godz. 17.00-18.30, Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków

 

Klub Rodziców: Rozwój mowy u dzieci

czerwiec_303Umiejętność mówienia pozwala ludziom na wyrażanie swoich spostrzeżeń, potrzeb i emocji. Dzieciom, które dopiero uczą się mówić, doskonalenie tej umiejętności pozwala coraz dokładniej poznawać świat i rozwijać zdolności komunikacyjne. Wydaje się, że każdy rodzic powinien posiadać podstawową wiedzę o tym, jak kształtuje się mowa dziecka, by móc kontrolować postępy, nie szkodzić wygórowanymi oczekiwaniami i nie zlekceważyć ewentualnego pojawienia zaburzeń w rozwoju.

5.06. godz. 17.00-19.00, Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

Spotkanie poprowadzi logopeda Agnieszka Oliwka, która jest absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i logopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Truskawkowy Dzień Dziecka

truskawkaKlub Karino serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na Truskawkowy Dzień Dziecka, organizowany z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników festynu czeka mnóstwo atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, m.in. loteria fantowa, liczne konkursy, ciekawe zabawy, pokaz baniek mydlanych, żywe maskotki, dmuchane zabawki, fotobudka i wiele innych. Motywem przewodnim zabawy będą powszechnie lubiane przez tych małych i tych dużych owoce – truskawki.

6.06. godz.11.00, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)


Każdemu chętnemu wymalujemy na twarzy wielką truskawkę specjalnymi farbami ekologicznymi. Dorośli wykażą się zdolnościami kulinarnymi w konkursie na Najsmaczniejsze ciasto truskawkowe. Nie zabraknie też świeżych owoców do spożycia dla uczestników. Sponsorem imprezy jest ArcelorMittal Poland SA oraz Sklep Groszek.

Wstęp wolny!

 

Wydarzenia w Klubie Kombinator

rolnePodobno takiego drugiego miejsca nie ma w całym wszechświecie. Przyjdź do Kombinatora i daj się wciągnąć w orbitę pozytywnej energii. Przekonaj się, że centrum wszechświata jest właśnie w Nowej Hucie! Pyszna kawa, wspaniałe wino, piwa a do tego koncerty, wystawy, spotkania literackie. Książki i wi-fi sprawią, że zostaniesz tu dłużej.

Zapraszamy codziennie od 15:00.

Nadchodzące wydarzenia:

Artykuły Rolne w Kombinatorze

Już w sobotę 9 czerwca o 20:00 zapraszamy na koncert zespołu Artykuły Rolne!

Krakowskie trio penetrujące dźwięki znajdujące się na styku psychodelii i noise rocka. W przypływie dobrego humoru nie gardzą punk rockiem. Na scenie od 2015 roku. Na koncie jeden długograj, jeden singiel oraz dwie epki. Lejbelowo spleceni z trójmiejskim Music Is The Weapon.

Greg Toma - dr;
Bartosz Leśniewski - git, voc;
Piotr Warszawski - bass.

Wstęp wolny!

Więcej…
 


Strona 8 z 389