Wydarzenia

Klub Rodziców: Zabawy z językiem angielkim

karinoNauka przez zabawę to czysta przyjemność! Nieszablonowe metody edukacji świetnie sprawdzają się przy poznawaniu języków obcych. Piosenki, wierszyki i rymowanki są doskonałym punktem wyjścia do wprowadzania i utrwalania zwrotów, wyrazów a nawet struktur gramatycznych. Piosenki najlepiej łączyć z aktywnością fizyczną, by zaspokoić dzieciom ich naturalną potrzebę ruchu. Zajęcia organizowane w ramach Klubu Rodziców. Prowadzący Paula Chmiela.

10.05. godz. 17.30-18.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Więcej…
 

Klub Rodziców: Warsztaty dietetyczne dla dzieci

karinoPodczas warsztatów Twoje dziecko nauczy się, co jest dla niego zdrowe i odpowiednie do jedzenia oraz picia, a także będzie zachęcane do wprowadzania w życie zdrowych nawyków żywieniowych. Prowadząca zajęcia dietetyczka i trenerka Agnieszka Figarska przekazuje ważne informacje w przystępny i dostosowany do wieku dzieci sposób (gry, zabawy).

10.05. godz. 16.00-17.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Mamy Czas: Zabawa sensoryczna

mamy_czasZapraszamy na majowe spotkanie w ramach cyklu „MAMY czas”! Podczas kolejnego warsztatu zajmiemy się zabawowym hitem ostatnich miesięcy. Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować slime z brokatem w domu, czy ta masa plastyczna jest bezpieczna dla zdrowia i na czym polega zabawa nią.

10.05. godz. 10.00-13.00, Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15)

Wstęp wolny.

 

Klub Rodziców: Akademia Mądrego Rodzica - potrafię pomagać

potrafie_pomagacPodczas kolejnego spotkania w ramach Akademii Mądrego Rodzica Klub Dukat odwiedzą ratownicy medyczni. Rodzice i dzieci będą poznawać zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Najmłodsi w miarę swoich możliwości nauczą się ratunkowych numerów telefonu oraz dowiedzą jak w razie konieczności wezwać pomoc.

9.05. godz. 17.00-18.30, Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Klub Rodziców: Zajęcia taneczne

karinoZajęcia organizowane w ramach Klubu Rodziców. Cykl „Z tańcem dookoła świata” przybliża tradycje taneczne różnych narodów i regionów. Uczestnicy sporządzają pod okiem instruktora mapę świata, wybierają kraje, które ich zaciekawiły i które chciałyby odwiedzić, uczą się charakterystycznych tańców. Zajęcia prowadzi Kamil Nowak - pasjonat tańca, posiadający duże umiejętności taneczne.

9.05. godz. 16.00-17.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Więcej…
 

Spotkanie z poezją Zofii Karczmarzyk - rzeczywistość w moich oczach

zgody_poezjaKlub Zgody zaprasza miłośników poezji na spotkanie z twórczością Zofii Karczmarzyk. Tematyka wierszy poetki-seniorki dotyczy przede wszystkim codzienności - przedstawianej z nutą autoironii - a także spraw politycznych. Wiersze Zofii Karczmarzyk ukazały się m.in.: w Almanachu Twórczości Poetyckiej Seniorów, wydanym przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz w Kwartalniku Czwórka. Spotkanie potrwa ok. 45 minut.

10.05. godz. 16.00, Klub Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1)

Wstęp wolny.

 


Strona 8 z 375