Wydarzenia

Klub Rodziców - Klub Ojców: Dzień Ojca

jedrus_dzien_ojcaKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 23.06. w godz. 17:00 - 18:30 serdecznie zaprasza ojców z dziećmi do wspólnego majsterkowania. Tematem przewodnim spotkania będzie wykorzystanie palet oraz meble ogrodowe – wyzwaniem dnia będzie przygotowanie huśtawki, ale będziemy też pracować nad innymi projektami. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Prowadzenie: Michał Urbański, majsterkowicz pasjonat, tata Helki i Tadzia.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Dzień Grębałowa: Historycznym szlakiem przez Grębałów

dzien_grebalowaKlub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) dnia 25.06. o godz. 10:30 zaprasza na Dzień Grębałowa.

Więcej…
 

Festyn Rodzinny w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 na oś. Sportowym

festyn_zss14Jak co roku 1 czerwiec to ważny dzień w ZSS nr 14. Świętujemy wtedy wszyscy razem: uczniowie, rodzice i nauczyciele. Składamy życzenia dzieciom, z okazji ich święta, pamiętamy o mamach, a pomagają i bawią się z nami tatusiowie, rodzeństwo i dziadkowie. Tak też było i w tym roku.

Więcej…
 

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

osp_zaporszenieZarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnych RP Kraków - Grodzki oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Przylasku Rusieckim zaprasza na powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Miasta Krakowa, które odbędą się 18 czerwca 2017 roku o godz. 10:00 na obiekcie Klubu Sportowego "ZŁOMEX", Branice ul. Karaszewicza - Tokarzewskiego 29.

Więcej…
 

OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA! - Budżet Obywatelski Miasta Krakowa

bo_2017_1Kiedy odbywa się głosowanie?

Głosowanie odbędzie się w dniach 17-30 czerwca.

Jak można głosować?

Głosować będzie można za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej w okresie głosowania pod adresem www.budzet.krakow.pl lub na papierowych kartach głosowania. UWAGA: głosowanie jest osobiste za okazaniem dowodu potwierdzającego tożsamość.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Tańczące stopy

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 21.06. w godz. 17:00 - 18:00 zaprasza na zajęcia rytmiczne dla dzieci z rodzicem/opiekunem. Podczas zajęć wykorzystane zostaną instrumenty muzyczne takie jak: grzechotki, gwizdki. Zajęcia odbywają się w małej grupie w bezpiecznej obecności rodziców/opiekunów. Po uzgodnieniu z prowadzącą – dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach bez opiekuna ucząc się samodzielności.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 


Strona 8 z 284