Wydarzenia

Tworzymy mapę marzeń - kreatywne warsztaty rodzinne

mapa_marzenKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dnia 4.03. w godz. 11:30 - 13:30 zaprasza na twórcze warsztaty tworzenia Mapy Marzeń, podczas których będzie można się wyżyć się artystycznie i stworzyć mapę, która będzie drogowskazem do osiągania osobistych celów i realizowania marzeń. Prowadzenie: Marta Chlanda - socjolożka, trenerka umiejętności społecznych, mama Janka i Kajtka, poszukiwaczka życiowej równowagi.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Warsztaty z Doulą - plan porodu

plan_poroduKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) dnia 3.03. w godz. 17:00 - 18:30 zaprasza na warszaty dla przyszłych mam.

Co to jest Plan Porodu? Jakie informacje powinien zawierać ten dokument? Jak go opracować? Podczas spotkania w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta poruszone zostaną zagadnienia związane z Planem Porodu. Omówione zostaną wszystkie zawarte w nim kwestie. Rozwiane zostaną powstałe wątpliwości, a przede wszystkim rodzice dowiedzą się, jak ważnym jest dokumentem, w tym szczególnym dla nich dniu.
Prowadzenie: doula - Izabela Kaczmarczyk

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

 

Marzec w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

marzec_2017Marzec to moc atrakcji w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dla dużych i małych. Wiosna tuż, tuż… Witać będziemy ją na różne sposoby: przedświątecznymi warsztatami i imprezami dla dzieci. Nie zapomnimy również o wszystkich Paniach, które w tym miesiącu obchodzą swoje święto. Rodziców z dziećmi natomiast zapraszamy do Klubów Rodzica w Klubie Jędruś i Klubie 303, w których czekać będzie na Was wiele ciekawych warsztatów, wykładów i spotkań ze specjalistami.

Zachęcamy do zapoznania się z newsletterem i odsyłamy na naszą stronę internetową www.krakownh.pl, gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje.

 

Zawsze warto chcieć - konferencja

warto_chciecSzanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Projektu Bohaterskiej Wyobraźni prof. Zimbardo pt. "Zawsze warto chcieć", która odbędzie się dnia 15 marca 2017 r. w godz. 10:00 - 14:00 w sali im. Franciszka Maryewskiego w Urzędzie Miasta Krakowa, Rynek Podgórski 1.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie informacyjnej.

 

Dzień Kobiet w Klubie Karino

byc_kobietaKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 4.03. o godz. 19:00 jak co roku zaprasza na uroczyste świętowanie 8 marca, czyli święta wszystkich Pań.

Więcej…
 

Szlachetne zdrowie - wykład

szlachetne_zdrowieKlub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Bohaterów Września 26) dnia 2.03. o godz. 16:00 zaprasza na nowy cykl wykładów prozdrowotnych pt. Szlachetne zdrowie. Lek. med. Adrianna Szeląg poruszy na pierwszym spotkaniu dwa tematy: Rak – wczesne rozpoznanie zmienia rokowanie oraz Dlaczego zły cholesterol jest zły? Głównym celem warsztatów będzie przekazanie praktycznych informacji, w czym tkwi istota schorzenia, jak się przed nim uchronić i jak monitorować swój stan zdrowia.

Wstęp wolny.

 


Strona 9 z 255