Wydarzenia

Ruszył nabór do projektu "Aktywni - Efektywni"

efektywni Jeśli jesteś osobą niepracującą tj. bezrobotną, bierną zawodowo masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył nabór do projektu „Aktywni - Efektywni”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:
1. Płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników.
2. Dodatkowym bonusem jest udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do ich potrzeb i predyspozycji.
3. Wszyscy uczestnicy projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych.
4. Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i do miejsc stażowych.

Więcej…
 

Zespół Pieśni i Tańca NOWA HUTA ogłasza zapisy dzieci i młodzieży

zapisy_zpitnhZapraszamy do wspólnego śpiewania i tańczenia dzieci w wieku przedszkolnym, ze szkół podstawowych i młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Rozpocznij przygodę z tańcem! Poznaj wspaniałych młodych ludzi! Dołącz do Nas!

Informacje i zapisy:
tel. 600 514 731, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 

ZAJRZYJ DO HUTY! - 22-23 września 2018

zajrzyjJak co roku zapraszamy mieszkańców Nowej Huty do poznania swojej dzielnicy, Krakusów do pozbycia się mylnych wyobrażeń o Nowej Hucie, całą resztę turystów do zobaczenia „innej twarzy” Krakowa. Jednym zdaniem: do poznania fascynującego dziedzictwa historycznego Nowej Huty. Przez dwa dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami będziecie mogli zwiedzić Nową Hutę wzdłuż i wszerz. Zwiedzimy ją na piechotę, w autobusie lub biorąc udział w grach miejskich. Otworzymy dla Was miejsca tajemnicze i niedostępne na co dzień. Odtajnimy sekrety sprzed wieków, skrywane przez dworki i pałace z obrzeży Nowej Huty. Pasjonaci Nowej Huty przedstawią Wam „swoją” dzielnicę.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Projekt Wspólna Sobota – Warsztaty ogrodnicze

ogrodnicze2Klub Rodziców w Klubie Jędruś zaprasza na wspólne sobotnie warsztatowanie. Tym razem w ramach Projektu Wspólna Sobota dzieci pod opieką rodziców i instruktorów poznają różne rośliny cebulkowe i zasadzą je w jędrusiowym ogrodzie.

22.09 godz. 11.30-13.00, Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

 

Planszowy piątek

karinoZapraszamy do wspólnego spędzenia piątkowego wieczoru przy grach planszowych w Klubie Wersalik. Na młodzież i dorosłych czekają emocjonujące rozgrywki a na najmłodszych zawsze otwarty Kącik Malucha. Zachęcamy do przyniesienia własnych gier planszowych.

21.09 godz. 18.00-21.00, Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Ogrodowe 15)

Wstęp: 1 zł

 

Klub Rodziców: Zumba dla rodzin

karinoKlub Rodziców w Klubie Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Klubowa Skarbnica Rodzinna, prowadzone przez Kamila Nowaka. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Zajęcia zumby pozytywnie wpływają na kondycję i zdrowie człowieka: dotleniają organizm, zapobiegają schorzeniom układu krążenia i obniżają poziom stresu. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców.

20.09 godz. 20.30-21.30, Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

 

 


Strona 2 z 400