Wydarzenia

W poszukiwaniu Sacrum: Portugalia i Izrael - wykład

gotfrydNowohucka Akademia Seniora (os. Centrum A 6a) dnia 16.10. o godz. 15:00 zaprasza na wykład pt. "W poszukiwaniu Sacrum".

O kolejnych swoich podróżach: do portugalskiej Fatimy – w stulecie objawień Maryjnych oraz do Izraela opowie słuchaczom Nowohuckiej Akademii Seniora Mariusz Gotfryd – podróżnik, nauczyciel geografii, autor przewodników.

Wykład jest opowieścią o podróży autora do głównych ośrodków kultu wiary chrześcijańskiej. Wzbogacony zostanie slajdami i rekwizytami przywiezionymi z tych miejsc.

Wstęp wolny dla słuchaczy NAS.

 

Klub Rodziców: Dogoń Pegaza

303_pazdziernik2Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 16.10. w godz. 17:00 - 18:30 zaprasza na międzypokoleniowe kreatywne zajęcia dla dzieci 6-9 lat i ich opiekunów.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Gimnastyka z brzuszkiem i maluszkiem

303_pazdziernik2Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) dnia 16.10. w godz. 15:00 - 15:45 zaprasza na gimnastykę dla kobiet w ciąży i po porodzie z niemowlakiem. W programie zajęć: ćwiczenia wzmacniające mięśnie, ćwiczenia oddechowe przygotowujące do porodu, ćwiczenia BPU po porodzie oraz seria ćwiczeń wzmacniających i rozciągających mięśnie, korygujących ewentualną nadwagę, kształtujących sylwetkę sprzed porodu.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Spotkanie ze specjalistą - masaż i aromaterapia

karinoKlub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4) dnia 16.10. w godz. 18:00 - 19:00 zaprasza na spotkanie dla mam z masażystką i aromaterapeutką. Masaż poprawia nie tylko stan fizyczny i kondycję, ale też samopoczucie. Aromaterapia jest metodą wspierającą działanie medycyny konwencjonalnej w niektórych procesach leczniczych, zwłaszcza dotyczących dróg oddechowych.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 

Nowa Huta 2.0 – rozwijamy pasje i poznajemy dzielnicę

nh2Od września realizowany jest projekt edukacji kulturowej Nowa Huta 2.0, skierowany do ponad 30 uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Organizują go animatorzy i nauczyciele z Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, Szkoły Podstawowej nr 92 im. Bohaterów Westerplatte i Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna.

Więcej…
 

Klub Rodziców: Spotkanie chustowe

klub_jedrusKlub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum, A 6a) dnia 13.10. w godz. 12:00 - 14:00 zaprasza na spotkanie chustowe w luźnej atmosferze, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany doświadczeń i otrzymania porad od ekspertki. Zaproszone są wszystkie mamy – zarówno chustujące od dawna jak i te, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z chustami. Prowadzenie: Izabela Kaczmarczyk - Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 


Strona 2 z 301