Sport

Mistrzostwa Dzielnicy XVIII Nowa Huta rozstrzygnięte!

Na obiektach MOS Nowa Huta, os. Szkolnym 39, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy XVIII w piłce nożnej, w ramach Nowohuckiej Ligi Mistrzów.Na obiektach MOS Nowa Huta, os. Szkolnym 39, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy XVIII w piłce nożnej, w ramach Nowohuckiej Ligi Mistrzów.

Więcej…
 

II konferencja obywatelska

16 maja br., w godzinach 14.30 – 17.00 w klubie TECHNIKA NOT w os. Centrum C 10 odbędzie się II konferencja obywatelska zatytułowana "Przestrzenie publiczne XXI wieku – pasy ratunkowe miasta". Szczegółowy program jest dostępny do pobrania tutaj.

 

Zaproszenie na mecz

W niedzielę (15. maja) o godz. 16:00 na stadionie WANDA w Nowej-Hucie odbędzie się charytatywny mecz piłkarski pomiędzy drużynami TVP Kraków, a amatorską drużyną z Parafii Matki Bożej Pocieszenia (ul. Bulwarowa) w której występują również księża. Będzie to już siódme spotkanie zorganizowane przez drużynę parafialną na przełomie ostatnich lat podczas którego zbierane są datki, oraz prowadzone licytacje atrakcyjnych przedmiotów na rzecz Hospicjum Św. Łazarza w Nowej-Hucie.

Więcej…
 

Zaproszenie na mecz

W niedzielę (15. maja) o godz. 16:00 na stadionie WANDA w Nowej-Hucie odbędzie się charytatywny mecz piłkarski pomiędzy drużynami TVP Kraków, a amatorską drużyną z Parafii Matki Bożej Pocieszenia (ul. Bulwarowa) w której występują również księża. Będzie to już siódme spotkanie zorganizowane przez drużynę parafialną na przełomie ostatnich lat podczas którego zbierane są datki, oraz prowadzone licytacje atrakcyjnych przedmiotów na rzecz Hospicjum Św. Łazarza w Nowej-Hucie. Jak zapewnia jeden z organizatorów tego meczu- Andrzej Kowalik (kapitan drużyny MBP) i tym razem nie zabraknie atrakcji na licytacji. Będą piękne albumy o Janie Pawle II z dedykacją kardynała St. Dziwisza ufundowane przez Telewizję Kraków, a także atrakcyjne gadżety przekazane przez Wisłę Kraków. Przed meczem odbędzie się pokaz jazdy konnej przygotowany przez Ośrodek Jazdy Konnej "PEGAZ" z ul. Łowińskiego. Warto więc wybrać się w niedzielne popołudzie na stadion Wandy, aby mile i wesoło spędzić kilkadziesiąt minut na świeżym powietrzu, a przy okazji wesprzeć Hospicjum- miejsce pełne refleksji, w którym zapewnie nikt z nas nie chciałby się znaleźć. Całą imprezę prowadzić będą: krakowska artystka, Pani Lidia Jazgar, oraz prezenterka TVP Kraków Pani Olimpia Górska. Wstęp wolny.

 

IV Maraton Azorski

Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja
XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie

zapraszają dzieci i młodzież w wieku od lat 7 do 107 na

IV Maraton Azorski

który odbędzie się dnia 27 maja (piątek) 2011 roku. Rozpoczęcie biegu ulicami Azorów o godz. 14:30 koło budynku szkoły przy ul Chełmońskiego 24. Imprezą towarzyszącą adresowaną do młodzieży gimnazjalnej będzie

Meeting Sportowy

- czyli turniej siatkówki drużyn ze szkół gimnazjalnych Krakowa i okolic. Zwycięska drużyna rozegra mecz towarzyski z reprezentacją XIV LO. Szczegóły dotyczące organizacji obu imprez i trybu zgłaszania w nich udziału znajdują się na stronie internetowej XIV LO: www.xiv-lo.krakow.pl

 

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Novice 2011 w Łyżwiarstwie Figurowym

 
Więcej artykułów…


Strona 9 z 10